reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny ja dzis z rana zrobiłam kolejny test bo nadal nie wierze [emoji3] No i pozytywny, krecha juz wyraźniejsza [emoji16]
1466739870-ribzde.jpeg





Zastanawiam sie tylko dlaczego w pierwszej ciazy z rana nie mogłam sie zwlec z łóżka a teraz od 5 rano nie mogę spac [emoji849]





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z sentymentu do Was zajrzałam bo sama byłam marcowka 2013 a teraz jestem styczniowka 2017. Powodzenia niech Wasze maleństwa rosna zdrowo!
 
Bertha- trzymam za Ciebie mocno kciuki! Zapamietalam cie ze staraczek (tych ktore tak na mnie naskoczyly) Ja jestem lutowka 2017.. Koniec lutego:) powodzenia i nudnej ciazy dla wszystkich mam!


ckai3e3kfhebulz8.png
 
reklama
Bertha- trzymam za Ciebie mocno kciuki! Zapamietalam cie ze staraczek (tych ktore tak na mnie naskoczyly) Ja jestem lutowka 2017.. Koniec lutego:) powodzenia i nudnej ciazy dla wszystkich mam!


ckai3e3kfhebulz8.png

Aa, cześć!! :) fajnie ze ci sie udało :) ja wlasnie czekam na męża, za godzinę wraca z delegacji i działamy!! ;) za niecałe 2 tyg będzie wiadomo.. :)
 
Do góry