reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Pytanie za 100 punktów do mamusiek które korzystają z poduszek ciążowych. Jaki kształt brać? Widziałam S, C i I i zgłupiałam..

Ja mam taki po pierwszej ciazy . Kojec motherhood . Fajne sa te rogale ale maja minusy . Mi np przeszkadza to ze w nocy kładę sie spac , przykrywam a jak chce sie obrócić na drugi bok to tego całego ogromnego rogal trzeba na drugi bok przerzucić i przykryć sie znowu . A rogal jest ogromny . Przydał sie jeszcze jak karim siadał i obkładam go zabawkami i "zamykałam " w tym rogalu :)
1471373678-pilcrx.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do witamin to juz sama nie wiem . W pierwszej ciazy duzo czytałam i brałam pharmaton maturelle . Bo podobno były super . Teraz jak raz rozmawiałam z aptekarka to powiedziała ze nie ma sensu kupować drogich witamin bo to jedno i to samo tylko firmy rożnie sie cenią . Nie znam sie wiec nie wiem . Jakieś tam poleciła i biorę . Ale o tych mama dha duzo dobrego słyszałam i chyba następny raz je kupie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
jusia gratuluje:)

Ja miałam wanienkę ze stelażem i bardzo sobie chwalę :) wygoda, nie trzeba się schylac do dziecka, stabilne... jak dla mnie same plusy:) Kupiliśmy tą większą i też uważam, że dobrze zrobiliśmy, bo młody korzysta z niej do dziś(oczywiście już nie na stelażu;) )

Co do witamin to biorę zwykły falvit plus omega osobno. Falvit był kiedyś zarejestrowany jako lek, dobrze się przyswaja, a nie sądzę żeby ktoś zmienił mu linię produkcyjną w momencie zmiany rejestracji na suplement
 
Dziewczyny dajcie spokój z tym zaglądaniem w portfele bo to niesmaczne. Jak kogoś stać i ma ochotę kupić pierdyliard gadżetów przed porodem to jego sprawa, krzywdy nikomu nie robi. Jedna kupi buty za 7k, druga wózek za tyle, a trzecia pojedzie za to na wakacje. Wolnoć Tomku w swoim domku. Te bardziej rozsądne będą kupować po porodzie, gadżeciary przed. Niektórzy maja duże domy i nie jest problemem zmieścić i łóżeczko i przewijak i kołyskę i bujaczek i kij wie co jeszcze, a inni żyją na 40m2 i kminią nad oszczędnością miejsca, bo tego wymaga sytuacja. Czy oznacza to, że któraś z nich będzie bliżej z dzieckiem zw na powierzchnie mieszkaniowa i ilość gadżetów? No nie bardzo ;) Nie mierzmy wszystkich swoją miarą ;) Wkurza mnie takie narzucanie swojego stylu wychowania. Nie każdy ma babcie na dyżurze, nie każdy może/chce sobie 3 lata zrobić wolne od pracy. Każdy ma swoja sytuacje, każda rodzina i dziecko są inne.

Kate2288 też mam genetyczne w sobotę. One chyba są i dopochwowo i przez brzuch.
Zgadzam sie w 100 %!
 
Hej


jusia83 gratulacje!!![emoji4]

znowu nie mogłam nadrobić, od 3 dni jakieś 40 stron a już oczka się zamykają[emoji6]

poszłam dziś na wizytę i wszystko dobrze[emoji4] najlepsze ze przy poprzednim usg wyszło że ciąża młodsza o 3 dni a dzisiaj ze starsza o 3 dni [emoji3] czyli wychodzi 11 tyg i 2 dni[emoji4] widzieliśmy nosek,rączki nóżki i jak się porusza, no po prostu cudo[emoji4] przeziernosc karku prawidłowa, nic się nie odkleja czyli super, byłam bardzo zadowolona z wizyty, lekarz wszystko długo i dokładnie sprawdzał[emoji4] jutro wrzucę foto z usg bo dziś już nie zdążyłam cyknac[emoji12]
 
reklama
Do góry