reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam wszystkie kobietki
Prawdopodobnie dołącze do marcówek! Drugi cykl starań i chyba sie udało [emoji5] 4 dzien spóźnia mi sie @, wyszły mi żyłki na piersiach i do tego dużo białego śluzu, jeśli chodzi o jakiekolwiek bóle to brak, jedynie od czasu do czasu czuje jakby cos mi jeździło w podbrzuszu ale nie są to mocne bóle. Sprawdzałam na inter jak byłby termin porodu jeżeli faktycznie bym zaciążyła to wychodzi w okolicach 1 marca 2017. Co o tym myślicie? Miałyście podobne objawy? Aa jeśli chodzi o test to robiłam w dniu kiedy powinna sie pojawić miesiączka ale wyszedł negatywny wiec poczekam jeszcze kilka dni na zrobienie kolejnego, na @ sie raczej nie zapowiada bo czuje sie w miarę normalnie [emoji3] pozdrawiam wszystkie kobietki czekające i starające sie o bejbika, Dora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie kobietki
Prawdopodobnie dołącze do marcówek! Drugi cykl starań i chyba sie udało [emoji5] 4 dzien spóźnia mi sie @, wyszły mi żyłki na piersiach i do tego dużo białego śluzu, jeśli chodzi o jakiekolwiek bóle to brak, jedynie od czasu do czasu czuje jakby cos mi jeździło w podbrzuszu ale nie są to mocne bóle. Sprawdzałam na inter jak byłby termin porodu jeżeli faktycznie bym zaciążyła to wychodzi w okolicach 1 marca 2017. Co o tym myślicie? Miałyście podobne objawy? Aa jeśli chodzi o test to robiłam w dniu kiedy powinna sie pojawić miesiączka ale wyszedł negatywny wiec poczekam jeszcze kilka dni na zrobienie kolejnego, na @ sie raczej nie zapowiada bo czuje sie w miarę normalnie [emoji3] pozdrawiam wszystkie kobietki czekające i starające sie o bejbika, Dora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam termin na 1 marca :) wg ostatniej miesiączki
Powodzenia
 
Czuje się w miarę ok, strasznie bolą mnie piersi, czasem meczy zgaga, pobolewa podbrzusze noni czasem mi niedobrze .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To podobnie jak u mnie. Ale wczoraj wieczorem miałam stan podgoraczkowy i kiepsko się czułam.
e93c92fa8069cc52bbc5fd4b115e2a37.jpg
 
reklama
Do góry