Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A jak na Was znajdę?![]()
cieszę się że wszystko ok
a jaki powód plamienia?
nie mam insta ale jestem za grupą na fb
Nie wiadomo, mam przeczekać a za tydzień na kontrolę. Może chłopak mnie uszkodził, wczoraj się trochę całowaliśmy [emoji6] lekarka powiedziała że nie z każdym krwawieniem na ip tylko z dużym i żywa krew. Ale przynajmniej upewniłam się że dzidziek ok i mam zdjęcie do kolekcji [emoji3][emoji3][emoji3]Ojej współczuje z olśnieniem. Dobrze, ze sytuacja opanowana. Wiadomo skąd to? :-(
To nosimy ten sam rozmiar, też tam kupiłam ostatnio 3 zestawy i jestem mega zadowolona. Czasem warto wydać więcej i mieć komfort. A co do ogórków też robię na jutro ogórkowa [emoji16]U mnie robią w tym samym gabinecie Ale mój gin nie robi odsyła do drugiego, pewnie chodzi o napędzane sobie klienta![]()
A staniki wszystkie kupuję w ezotiqu mam 65d teraz to już pewnie 70D. Ale spania w staniku sobie niewyobrazam chodzby nie wiem jak był wygodny.