reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Herbaty tez prawie nie pije! Czasem biala bardzo krotko parzona ale wolę herbatki owocowe! :-) odstawiłam też zielona i czerwona ale czego się nie robi dla dzidzi! ;-)
 
reklama
Ja również noszę soczewki alena szczęście żaden tusz mnie nie uczula! A maluje się codziennie, bo bez makijażu wyglądam jak ślepy kret! ;-)
 
Branocki[emoji3]

f2w3d5qpnszhujc3.png
 
No mnie te ceny przerażały i odkładałam... ślub był 30 kwietnia, sesja jakoś w maju... potem podróż i tak zeszło ;)
Suknia w ogole nie była mocno brudna, babka mówiła, ze stan prawie idealny... cena 150-250 I środkowy pułap skasowała :/ nie lubie tak kasy wydawca buuuu mogłabym za to mieć coś dla dzidziola... nie mam gwarancji, ze sie sprzeda. Tak łatwo ze sprzedażą nie jest :/
ja odwołałam ślub, a suknie już miałam, więc nową, nieużywaną sprzedawałam i za jedyne 400 zł mi się udało sprzedać a dałam za nią 2500 zł :(
 
JegoBaba oj bo to niezle suknia tanio poszla..

W ogole ja talam sb limit na suknie 2 tys a wypatrzylam taka za 2750[emoji1] ale kobitki mi uszyly za 1500 identyczna[emoji3]

Dzisiaj dzien uśmiechu wiec pokazujemy ząbki! [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji38][emoji38][emoji38]

f2w3d5qpg42bnawz.png
 
reklama
Do góry