reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Kurczę nie wiem... ja mama jasny, mleczny taki :/
A czujesz dyskomfort i czy ma on jakiś dziwny zapach?
Właśnie nie. Nic nie piecze, nie swędzi, nie ma zapachu...po prostu sporo żoltego śluzu ( czytałam właśnie, że raczej powinien być biały, aczkolwiek moj dr.powiedzial że w ciąży śluz bywa we wszystkich kolorach tęczy.. ) i uczucie wilgoci. Plus b.częsta potrzeba zmieniania wkladki..
 
O kurde! Ale mega! Gdzie to znalazłaś! Oj na święta bylaby idealna taka!

Najki ja mam bialy sluz. No ale jak gin pow ze ok to ok. W końcu zagląda tam

f2w3d5qpg42bnawz.png
 
No to skoro on tak mówi... a robiłaś posiew wydzieliny? Może warto zrobic badanie i niech zobaczą czy wszystko jest okej...
Nie robiłam. Ostatni posiew miałam chyba w maju...
Najki ja mam bialy sluz. No ale jak gin pow ze ok to ok. W końcu zagląda tam
Ok. Dzięki dziewczyny. Spróbuję jednak wbić się wcześniej na wizytę bo chyba jednak coś nie halo...
 
reklama
Mam do Was dyskretne pytanie.
Czy też macie sporo ciemnożółtego śluzu? Byłam już z tym u ginekologa i akurat miałam lekką infekcję. Dostałam globulki dopochwowe aż na 20dni. W trakcie leczenia miałam planową wizytę i dr. powiedział, że infekcja już zaleczona, ale żebym wzięła tabletki do końca. Tak zrobiłam, zatem wydaje m się, że to co teraz widzę, nie jest już infekcją...
Czy wy też tak macie? Czy taki mój zasrany urok..?
Ja mam mleczny czasem jakiś żółty się trafi ale głównie białe

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry