reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej dziewczyny, dawno sie nie odzywalam ale ciagle Was czytam. Bylam juz na pierwszej wizycie, ogolnie pani doktor fajna ale szla na urlop i bardzo sie spieszyla bo chciala wszystkich przyjac i wszystko na szybko. Dala skierowanie na usg, badania, zbadala mnie i wyszlo, ze nie moge dzwigac. Teraz musze szybko leciec do endokrynologa ale ciezko sie dostac, a prywatnie srednio mnie stac :(
 
reklama
Hej :D
Madzik, ja też mam jutro i to dopiero na 19 :/ ja strasznie sie boję tej wizyty, bo bylam prawie miesiąc temu i był tylko pecherzyk.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
ja mam na 13:15, z pracy wyskoczę, bo ośrodek mam blisko, ostatnio byłam 12 lipca, czyli 4 tygodnie temu, ale nic się nie działo niepokojącego, poza pobolewaniem brzucha (pewnie macica się rozciąga) i lewego jajnika i widzę, że tylko w pozycji siedzącej ten jajnik mnie boli, co jakiś czas wstaje od biurka i muszę się przejść. ale jestem ciekawa jak tam maleństwo rośnie, czy wszystko ok się rozwija itp.... no i to jest ponad 10 tc, więc pewnie usg prenatalne (kość nosowa, przezierność) za jakieś 2-3 tygodnie i tu jest problem, bo mój gin ma urlop, ciekawe czy do innego mnie odeśle....czy teraz szybciej to badanie zrobi....
jeśli teraz to chyba dla pewności za 2 tygodnie pójdę prywatnie do innego lekarza który mi to sprawdzi.
 
Ostatnia edycja:
Witam poweekendowo! Ola wspolczyje sytuacji :( no niezly mamisynek z twojego meza,mam nadzieje,ze sie pogodzicie,bo w naszym stanie nerwy niewskazane.Napisz jak mala z nozka,czy juz mniej boli? Swoja droga jak slysze takie sytuacje to sie ciesze,ze my zyjemy z daleka od tesciow :) madziek to ty tez po niezlych przejsciach,ale najwazniejsze,ze ulozylas sobie zycie na nowo i jestes szczesliwa :) uda sie witamy! Trzymam kciuki,aby twoja ciaza przebiegala pomyslnie :)
 
Hej dziewczyny, dawno sie nie odzywalam ale ciagle Was czytam. Bylam juz na pierwszej wizycie, ogolnie pani doktor fajna ale szla na urlop i bardzo sie spieszyla bo chciala wszystkich przyjac i wszystko na szybko. Dala skierowanie na usg, badania, zbadala mnie i wyszlo, ze nie moge dzwigac. Teraz musze szybko leciec do endokrynologa ale ciezko sie dostac, a prywatnie srednio mnie stac :(

a nie ma problemów na nfz z terminami do endokrynologa? mój brat musi chodzić ze względu na cukrzycę i tarczycę i wiem, że nzf to wielki problem.
ale myślę, że jak powiesz w przychodni, że jesteś w ciąży i potrzebujesz wizyty na już a nie stać cię na prywatną to może jak ludzka osoba będzie to Cię dopisze na wizytę. a najgorsze jest to że dobrych specjalistów jak na lekarstwo i bardzo drodzy, a przecież co miesiąc płacimy składki zdrowotne a co by nie trzeba było załatwić to potem prywatnie... :-(
 
Kurcze w weekend byłam w domu bo jeszcze kończę organizować swój ślub. I cały czas jestem w szoku z powodu zachowania teściowej i R. Oli_fasoli, a jakoś takie zachowanie R. wydało mi się nieodpowiedzialne.

P.S teraz pytanko Czy wy również macie migrenę po każdej podróży? Ja pracuję w miejscu gdzie dużo jeżdżę samochodem i widzę naprawdę dużą zależność. Teraz byłam na zwolnieniu w końcu odpoczęłam od migren, zwolnienie mam do dziś bo dziś znów wizyta u lekarza. Chciałabym dostać zwolnienie już całkiem od pracy, czy myślicie że w takim wypadku dostanę?
Ale ci fajnie :) pochwal sie kiedy slub? My za tydzień bedziemy obchodzili 6 rocznice :)
 
Czesc Dziewczynki :-* Ja jestem juz prawie 15lat po ślubie ;-) wiec jakby mi mąż wycial taki numer jak Oli to chyba bym go wyśmiała :))) ja bym mu dala do mamusi :-))) U nas teściowa nigdy nie ingerowala w nasze małżeństwo, w nasze relacje i nawet za specjalnie wnukiem sie nie intersowala, co nie ukrywam troche mnie z poczatku bolalo, bo nasz syn to jej pierwszy wnuk, który teraz ma 13 lat, a ona nigdy nawet na spacer go nie wziela czy do zoo nic, zero. Dodam, ze mieszkamy w tej samej miejscowości, wiec nawet na odległość nie można zwalić jej zerowego zainteresowania. Z biegiem lat cieszę sie, ze ona ma w dupie, bo i ja mam ją w poważaniu. Żyjemy sobie sami i nikt nam się nie wtraca. Ja liczę na męża on na mnie i na szczęście nie ma czegos takiego jak autorytet teściowej czy mamusi. Musisz Ola uświadomić to swojemu malzonkowi, ze czas wydorośleć i ze ożenił sie z Tobą a nie z mamusią. Ja dzisiaj mam wizytę u kardiologa, ehhh ciekawa jestem czy wystawi mi zaświadczenie do CC czy powie jednak, ze lepiej przy mojej arytmii SN. Mam syndrom białego fartucha, wiec juz zaczynam nóżkami przebierać hihihi Milego dnia dziewczynki :)
 
Jestem. Nie wrócił nie przeprosił napisał smsa ze jak chciałam tak mam, trudno widocznie tak miało byc. Wiem tylko ze po mojej stronie nikt nie stanie i nikt z nim nie porozmawia. Trudno moze kiedys przemyśli.

Jestem wlasnie w przychodni, zapomniałam mocz i siedzę tu i pije i czekam kurr... A tak swoją droga jeszcze nikt mi nie pobierał krwi tak jak dzis 3 kłucia i z żadnego nie leci dziwne bo innym pacjentom tez nie leciało...

Powodzenia na wizytach :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ślub bierzemy 8 października, teraz zaczynam żałować że nie chcieliśmy w ciepłe letnie miesiące:) ale no cóż już nic nie zmienimy:)
Ola_fasola widzę dzień z przygodami, bądź dobrej myśli i trzymam mocno kciuki za Cb:)
 
reklama
Ola_fasola zabiłabym faceta !!! Jeszcze sie opamięta a ty mu daj wtedy popalić ! Zeby kobietę w ciazy tak denerwować . A jak chce to niech wraca do mamusi i z nią mieszka.
My żyjemy na kocia łapę :) bez ślubu . Moze kiedyś , jak narazie tego nie potrzebujemy .
A teraz jesteśmy w drodze do Sopotu . Zaczynamy urlop :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry