reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Bluecat myslalam dzis o tobie jak tam wizyta. Przykro mi ogromnie[emoji20]trzymaj sie i powodzenia w kolejnych staraniach [emoji11]

1512 powodzenia! Trzymam kciuki za jutro!

Katharina85 witaj na forum :) ja tez rocznik 85, nie robie pappa i nifty chyba ze na usg prenatalnym wyjdzie cos nie tak.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie nic nie odpowiedział, pytałam a on wciąż mówił że zamiast się zamartwiać i sprawdzac na usg to mam w spokoju cieszyc sie ciążą. Wydaje mi się że wspomniał coś o komorach ale nie jestem pewna

Jesssu co za lekarz !!!! To chyba normalne ze sie martwimy i ciekawimy ! To na NFZ czy prywatnie ?? Ja pytam o najmniejsza plamkę na usg i zawsze mi tłumacza co to !




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rzeczywiście gbur... Ale widocznie taki typ, ja kiedys poszłam do specjalisty ordynatora, wizyta 300 zł i jak cos zapytałam to powiedział w internecie sobie poczytaj... Więcej nie poszłam.
Jeśli nic nie mówił i powiedział ze masz sie nie martwić to znaczy ze jest dobrze [emoji6] a te plamy to mózg pewnie.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rzeczywiście gbur... Ale widocznie taki typ, ja kiedys poszłam do specjalisty ordynatora, wizyta 300 zł i jak cos zapytałam to powiedział w internecie sobie poczytaj... Więcej nie poszłam.
Jeśli nic nie mówił i powiedział ze masz sie nie martwić to znaczy ze jest dobrze [emoji6] a te plamy to mózg pewnie.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem ogromną panikarą z natury niestety... Już myślę że przecież wszystkie tkanki są szare na usg. Za tydzień w czwartek mam swoją wizytę to się dowiem dokładnie.
Dzieki że zawsze można liczyć na Was wszystkie :)
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i mam nadzieje że limit złych wieści został wyczerpany na tym forum!
 
Dziewczyny czy w 8w3d tak ma byc? Co to za czarna dziura w głłowie? Zobacz załącznik 766938

Mnie u mnie w 8tc też była taka plama, tylko podłużna:

1470779237-u1srt3.jpeg


W 11tc juz nie było :) wtedy oczy bly takimi ciemnymi plamami w usg, ale zdjęcie mam plecków wiec nie mogę ci pokazać :)

Ps. Ta druga malutka ciemna plamka w brzuszku to serduszko :) wiec taki obraz daje w usg :)

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom[/IMG]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry