reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

ja to widze mam szczescie ;) natura mnie tak ubogo obdarzyła że nawet do kostiumu nie musze sie golic :p na nogach jak bym tydzien nie goliła to tylko ja bym to wiedziała i bo ogolnie nie widać :D :D co do zapnokci ja uwielbiam pomalowane ale hybrydy nie robie, lubie swoje króciutkie i lubie miec czesto nowy kolor :)

Ja niestety jak mam pomalowane normalnie to po 1dniu zdarte (miał ostrożna jestem), a nieraz od razu dotknę i po lakierze...hybryda wygodna, ale koszt i niestety odrastanie ;) po 14-18 dniach mam wrażenie, ze mam szpony jak jakaś baba Jaga Hahahah bomteż wolę krótkie paznokcie ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja właśnie też robię hybrydy jakiś czas i nie wyobrażam sobie inaczej.. i jestem przerażona wizją spiłowania ich na poród bo paznokcie pewnie będą jak papier.. dramat :/ włosy też farbuję, bez przesady. ale znam kobietę, która w ciąży nawet antyperspirantów nie używa bo się boi chemii
 
Koleżanka rodziła w Irlandii, w pełnym makijażu i z hybrydami :) robila fotki podczas porodu i wysyłała (oczywiście do pewnego momentu). Tam nie ma żadnych zakazów
W zyciu nie chcialabym rodzic na wyspach. Z opowiesci kolezanek nie zycze najgorszemu wrogowi ich podejscia

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja zrobiłam jakies 3 tyg wosk drugi raz, nic mi się nie stało, ale kurcze cały czas nie mogę tego bólu znieść przy bikini. Nogi ,pachy to prawie wg nie czuje ale to...ech:( teraz właśnie sie zastanawiam czy iść ...podobno im dłużej się chodzi to coraz mniej boli.
 
ja miałam ten problem kiedyś i zaczęłam robić to z włosem nie pod włos i z czasem po kłopocie a jak robiłam regularnie woskiem to w ogóle się nie wrastały, ale nie wiem czy tak jest u każdej kobiety, akurat tak u siebie zaobserwowałam.
Bo pod wlos nie powinno się golić, bo podrażnia się. Zawsze z włosem

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
W zyciu nie chcialabym rodzic na wyspach. Z opowiesci kolezanek nie zycze najgorszemu wrogowi ich podejscia

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Ja znam tylko dobre opowieści, cackają się jak z jajkiem. Boja się wszystkiego żeby ich nie zaskarżyć o złe traktowanie.
 
Do góry