reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Kurcze ja jeszcze na czytanie o porodach gotowa nie jestem. Miałam cc i przeraża mnie myśl ze drugi poród mnie czeka :-/ pewnie tez cc bo to przynajmniej znam i wiem czego sie spodziewać.
 
Ja już po wizycie,10w5d (czyli uwaga lekarz mówi,że to 10tydz[emoji6])niestety to wizyta na NFZ więc fasolkę pokazał mi tylko na ułamek sekundy ale jaaak urosła!ostatnio widziałam ja w 6tyg[emoji4]teraz 29go prenatalne,od 12tyg zestaw witamin nie tylko sam kwas,badania wszystkie ok,serducho bije [emoji4]dzidzia ma 3cm z hakiem ,tylko ten niedosyt że tak krótko ja widziałam...bo ja chwilę mu tylko przekręcił monitor a dalej już sam patrzył ale długo usg nie trwało dosłownie momencik.liczę,że na prenatalnym lekarz trochę bardziej za 2tyg mnie "rozpiesci" czyli dłużej pokaże fasolkę i więcej poopowiada co widać...eh tak się czeka na te spotkania a one są tak strasznie krótkie...

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mojej pani doktor w gabinecie na przeciwko łóżka do usg na scianie jest duzy telewizor który pokazuje obraz z usg więc zawsze mam "seans filmowy" z calego badania A to prawda że prenatalne badania potrafią trwac 40 min?
 
dziewczyny ale co sądzicie o tym artykule który przesłałam? i o Anibell też jakoś cicho ;)
Co z tego że sobie poczytam jak u mnie nacięcia są prawie rutynowe. Chyba, że faktycznie kobieta jest super przygotowana do porodu, dobrze współpracuje wtedy się udaje. O Aniball też napisałam swoją opinię wcześniej. Jak lezalam na patologii to dziewczyny dostawaly takie baloniki do wywołania porodu. Podrażnialy ścianki macicy i często wywoływały skurcze bez koniecznosci podawania oksytocyny. Osobiscie bym sie bała to stosowac
 
dziewczyny ale co sądzicie o tym artykule który przesłałam? i o Anibell też jakoś cicho ;)
Zdecydowanie nie jestem w stanie go czytać. Skreca mnie normalnie heh...


f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
reklama
Ja już po wizycie,10w5d (czyli uwaga lekarz mówi,że to 10tydz[emoji6])niestety to wizyta na NFZ więc fasolkę pokazał mi tylko na ułamek sekundy ale jaaak urosła!ostatnio widziałam ja w 6tyg[emoji4]teraz 29go prenatalne,od 12tyg zestaw witamin nie tylko sam kwas,badania wszystkie ok,serducho bije [emoji4]dzidzia ma 3cm z hakiem ,tylko ten niedosyt że tak krótko ja widziałam...bo ja chwilę mu tylko przekręcił monitor a dalej już sam patrzył ale długo usg nie trwało dosłownie momencik.liczę,że na prenatalnym lekarz trochę bardziej za 2tyg mnie "rozpiesci" czyli dłużej pokaże fasolkę i więcej poopowiada co widać...eh tak się czeka na te spotkania a one są tak strasznie krótkie...

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratulacje :)
 
Do góry