reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Moim zdaniem każdy ma różne obawy w ciąży, boi się różnych chorób itd, Ty jesteś w lepszej sytuacji mimo wszystko, bo wiesz że jesteś pod opieką dobrych lekarzy, którzy znają dany przypadek i wiedzą w jaki sposób Ci pomóc i w ten sposób powinnaś czuć się pewnie i bezpiecznie :)
 
reklama
Moim zdaniem każdy ma różne obawy w ciąży, boi się różnych chorób itd, Ty jesteś w lepszej sytuacji mimo wszystko, bo wiesz że jesteś pod opieką dobrych lekarzy, którzy znają dany przypadek i wiedzą w jaki sposób Ci pomóc i w ten sposób powinnaś czuć się pewnie i bezpiecznie :)
teoretycznie tak, ale każdy przypadek jest inny i nie wiadomo, jak się to potoczy, dlatego to taka zagadka poniekąd ;-)
czułabym się lepiej, gdybym nie miała tej przepukliny, no ale nic nie poradzę ;-) , aby mi nie uwięzła i przez okres ciąży obyło się bez operacji, chyba to jest dla mnie najważniejsze na chwilę obecną
 
Najważniejsze jest pozytywne myślenie, wiadomo najlepiej by było, żeby żadne takie lub inne cholerstwo nikomu się nie przytrafiało, ale jak już jest trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze :)
 
Najważniejsze jest pozytywne myślenie, wiadomo najlepiej by było, żeby żadne takie lub inne cholerstwo nikomu się nie przytrafiało, ale jak już jest trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze :)
dokładnie, dlatego wolę myśleć o pozytywniejszych rzeczach o czwartkowym badaniu usg :D i z niecieprliwością wypatrywać pierwszych ruchów, ale to jeszcze trochę do tego ;-)
 
Termin mam na 1.03 a w śr zaczynam 18 tc. A ruchów nadal nie czuję, ale to pierwsza ciąża i łożysko na przedniej ścianie, więc pewnie ze 2 tyg poczekam jeszcze.
 
Basiatoja - to sobie bedziemy tyć w równym tempie ;)
Paulyna - oj taaaaak wujek google to ojej.. ja inne schorzenie wyjasnialam z wujkiem google to z przez pół roku miałam hipochondrię. Postaw sobie zakaz! Nie czytaj wujka google! Od tego mozna psychicznie wysiąść ...
CHcialam sie pochwalic ze chyba poczulam pierwszego fikołka. Leżałam i nagle napieranie po prawej - dotykam- kulka :D a po kilkunastu sekundach nagle napieranie po lewej! Dotykam- ta sama kulka a po prawej gładko! Hahaha.. dobrze ze taki mały jest to prawie nie czuć gorzej jak starszy fiknie w żołądek ;)
 
Termin mam na 1.03 a w śr zaczynam 18 tc. A ruchów nadal nie czuję, ale to pierwsza ciąża i łożysko na przedniej ścianie, więc pewnie ze 2 tyg poczekam jeszcze.
A jak sie polozysz i przylozysz reke tak nizej to nie czujesz czasem jakis wypuklosci? Ja myslalam ze pierwsze ruchy to bede czuc takie no... nagle a ja minimalnie czuje brzuchem, a dłonią sprawdzam i potwierdzam czy rzeczywiscie cos wystaje :)
 
reklama
A mi ciągle gorąco:-D

Ja tyje sporo. W pierwszej ciąży 16kg a w drugiej 18kg;) Nie obżeram się, jem mało, chyba taka natura;-) Mam nadzieje że teraz do 80kg nie dobiję:-p Jednak mi to nie przeszkadza, bo nie jestem grubasem i po 3-4mies.po porodzie od razu ważę mniej niż przed zajściem;-) Nie mam żadnych rozstępów itp.

katherinne współczuje. U mnie to wszystko przeszło wraz z 12tc.

Misia93 gratki Antosia;)

kasia 10 witaj;)

paulyna luzik, masz dobre podejście;) Wsio będzie OK. Moja szwagierka też miała, ale po pierwszej ciąży. Drugą elegancko przeszła;)
 
Do góry