reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja mam jutro prenatalne ale mam pietra !!! Siedzę juz jak na szpilkach.

Ja mam córcię juz 3-letnia ale dr powiedział mi dopiero w skończonym 19 tc wcześniej mówił ze nie chce wyrokować bo pewien nie jest. Nawet w 16 tc na wizycie nic mi nie chciał powiedziec
 
Ja mam w srode gen i w sumie się w ogole nie denerwuje za to moj maz tak hehe

f2w3d5qpcxdadmvl.png
 
Ja stosuje balsam palmers :) z córka w ciąży sie smarowałam i nie miałam ani jednego rozstępu :) teraz tez od tyg sie smaruje i mam nadzieje ze bedzie równie dobrze :) ale polecam bo cena dobra produkt skuteczny
 
Palmers nie na każdego działa [emoji12] ja nam cały brzuch w rozstępach po pierwszej ciazy . Do 9 miesiąca tez chwaliłam palmers bo nic nie miałam . A jak ostatni miesiąc wyskoczyły to mam cały brzuch [emoji25] ale ja przytyłam 30 kg wiec tez to jest przyczyna !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny tak z innej beczki :) stosujecie cos na rozstepy? polecacie cos?
Oliwka Hipp na zmianę z masłem Nacomi [emoji4]

Hej [emoji4]
Się pogoda zbiesiła. Jutro idę na wizyte. Płci jeszcze pewnie nie poznam, za wcześnie... a zaczyna mnie to ciekawić :)
Przyplatala się do nas kotka. Malutka. Ktoś ją wyrzucił [emoji35] dziki bezpanski kot nie potrafi korzystać z kuwety a ona umiała. Idzie na odrobczenie, może od razu obie (tak, mam już jedną kotkę dlatego dla tej szukam domu) zbadam pod kątem toksoplazmozy... nie mam sumienia jej wyrzucić...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry