reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hehe ja tez swojej nie oddalam jeszcze[emoji23]

f2w3d5qpnszhujc3.png
 
reklama
Oj tez bym zjadla barszczyk ale pozostaje mi tylko nadzieja by ktos sie ulitowal i ugotowal makaron to rosol z wczoraj tez chetnie zjem...
A z tym brzuchem to jak leze wcale nie jest mi lepiej, plecy bola... wolalabym chodzic ale poki nie sprawdze wole odpoczywac w wyrku :baffled:
Koniecznie odpoczywaji się nie przemeczaj!
 
Hehe ja tez swojej nie oddalam jeszcze[emoji23]

f2w3d5qpnszhujc3.png
No mnie te ceny przerażały i odkładałam... ślub był 30 kwietnia, sesja jakoś w maju... potem podróż i tak zeszło ;)
Suknia w ogole nie była mocno brudna, babka mówiła, ze stan prawie idealny... cena 150-250 I środkowy pułap skasowała :/ nie lubie tak kasy wydawca buuuu mogłabym za to mieć coś dla dzidziola... nie mam gwarancji, ze sie sprzeda. Tak łatwo ze sprzedażą nie jest :/
 
Ja np [emoji16] jem w kółko barszcz, ogórkowa [emoji16] kocham je obecnie.
Ja teź mam daleko do wizyty bo dopiero 12go a usg to dopiero 4 listopada.
Więc nie wiem kto we mnie siedzi [emoji16]
majtki mi się ciasne robią i jeansy to zapinam je na gumkę do włosów [emoji16]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam wizytę za tydzień 13.10 a na usg muszę się zapisać na pierwszy lub drugi tydzień listopada! :-)
 
Nooo jutro będzie ogórkowa ;) i rybka ;)

Teraz zjadłam jabłko i winogrona (też podobno mi nie wolno... pff) ale czuje się głodna nadal, zatem coś zaraz trzeba będzie upolować... oooo mam sajgonki :)

Krzysiu coś się przeziębił...

Kawę piję jedną większą dziennie :)
 
No mnie te ceny przerażały i odkładałam... ślub był 30 kwietnia, sesja jakoś w maju... potem podróż i tak zeszło ;)
Suknia w ogole nie była mocno brudna, babka mówiła, ze stan prawie idealny... cena 150-250 I środkowy pułap skasowała :/ nie lubie tak kasy wydawca buuuu mogłabym za to mieć coś dla dzidziola... nie mam gwarancji, ze sie sprzeda. Tak łatwo ze sprzedażą nie jest :/
Ja mojej nie sprzedaje! Leży sobie już od ponad 6lat! Ale na weselu bawiłam się rewelacyjnie! A po sukience to widać! ;-)
 
reklama
Do góry