reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Wróciłam od gin. Z malenstwem wszystko dobrze. Waży 263g. Niestety nie udało się ustalic plci bo dzidziuś strasznie się zaslanial.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Super,ze wszystko dobrze
Ciekawe ile mój dzidziol będzie ważył za 2 tygodnie ☺️ Ach odliczam I czy da sie ustalić plec hehe chciałabym :)

Ja mojej nie sprzedaje! Leży sobie już od ponad 6lat! Ale na weselu bawiłam się rewelacyjnie! A po sukience to widać! ;-)
Ja nie mam gdzie mojej trzymać... No i chyba nie jestem taka sentymentalna,jak kiedyś. Coś bym chciała na niej zarobić :)
 
reklama
Ja bym się chciala swojej pozbyc i to juz! Też nie mam gdzie trzymac.welon zostawian na pamiątkę i dla córek (cos starego-wszyc można kawalek welony w suknie[emoji3])
Ja jutro wizyta[emoji3][emoji3][emoji3]

f2w3d5qpnszhujc3.png
 
A ile kosztuje to urządzenie do słuchania serduszka ? :)

Ja mam właśnie teraz czas na zajęcie sie sprzedażą sukni,może coś jeszcze sprzedam. Po przeczytaniu książki Chcieć mniej pozbyłam sie wielu rzeczy :p
 
Paulyna ja kupilam z olx za 60zl i dziala genialnie. U mnir 15+0 i jak juz wiem gdzir dzidzia jest to słyszę serduszko odrazu.

Ja ogarniam aktualnie swoja szafe na
Do wywalenia
Do sprzedania
Do mamy na po ciazy
Na teraz do szafy
Na pozniej do szafy[emoji23][emoji23][emoji23]
I musze wystawic te rzeczy na sprzedaż tez bo zajmuja miejsce w salonir na fotelu [emoji23]

f2w3d5qpnszhujc3.png
 
A ja na kolacje ryba po grecku :) Mamcia robiła [emoji38]
A ostatnio jak u niej byłam to wsadzala kapustę kiszona do słoików to tak ja wcinalam ze nie mogłam się powstrzymać i ten jej zapach aaahhh !!mniam mniam [emoji23]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak robicie kapustę do słoików? Ale mam ochotę na taką kwaśna.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
A jak sie dokładnie nazywa to urządzenie? :)

Ja rzeczy w które sie juz nie mieszczę czyli koszule w biuście za małe schowane tak samo spodnie niektóre w worki próżniowe. To co do wywalenia wywalone, resztę wywożę do rodziców może bratowe sobie coś wybiorą,jak nie to do kontenera ;)
 
reklama
Do góry