reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja zas inke pilam a w ciazy mnie odrzucilo. Tylko kawe przyjmuje:-) Jajek nie jadam w ogole bo nie lubie. W zadnej postaci nie tkne. Mleka krowiego tez nie pije:) Ale jem maslo i okazyjnie ser cheddar czy parmezan.

Ide dzis na przeciecie ropnia na 8. Ciekawe co powie nt.usuniecia zeba w ciazy bo jak mam sie meczyc to wole pomeczyc sie tydzien z bolem po usunieciu.

I gotuje dzieki wam ogorkową
 
Dzień do dobry :) my dopiero wstajemy... w nocy sie mecze ze snem,a potem śpimy tyle ;)

Tez mam pulubiona mamę ginekolog na fejsie super pisze ciekawostki :)

Ja suknie kupiłam za 2700 wystawie za określona kwotę,jak nikt nie kupi będę stopniowo schodzić z ceny ;)
 
Bo te8 to zlo! Nie wiem po co nam to. Najszybciej sie psują i bola jak wychodzą! Ja jedna wyrwalam w lutym bo okazalo sie przypadkiem,ze ona jest juz cala na swiecie a wystaje 3 milim a reszta idzie w 7 i uciska cala reszte...na dole wychodza juz dluuuuuugo i wyjsc nie moga...buuu

f2w3d5qpg42bnawz.png
 
Ja miałam dwie ósemki usuwane chirurgicznie,bo miałam zatrzymane... czyli nie było ich widać trzeba było nacinać dziąsło... okropne... kupę kasy wydałam na to :/
Drogie te żeby mądrości ;)
 
I jeszcze jedna (śląska) marcówka wita :)
Ciąża pierwsza, termin na Dzień Kobiet ;)
Wszystko wskazuje na chłopaka.
witaj
skąd jesteś? ja z K-wic
jak samopoczucie?
Ide dzis na przeciecie ropnia na 8. Ciekawe co powie nt.usuniecia zeba w ciazy bo jak mam sie meczyc to wole pomeczyc sie tydzien z bolem po usunieciu.
współczuję ci i łączę się w bólu
też mnie czeka usunięcie 8, zwlekam jak mogę aż mnie ostatnio gin opieprzył
gin też mi powiedział że po usunięciu mogę na ból zażyć 3 paracetamole na dobę a wszyscy mi mówią że nie wydolę z bólu przy takiej ilości
 
No mi tez ciachal dziąsło zebt sie do niej dostac po taki czubeczek wystAeal tylko. Takie nieprzyjemne to bylo jak trzaskalo dziąsło pod tym.

f2w3d5qpg42bnawz.png
 
reklama
Do góry