reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Moze jak położna zmierxy to cie uspokoi albo zrobi cos sama ze w szpitalu odrazu cc beda brac pod uwage i nic wiecej.
W szpitalu tez powinni mierzyc i nie ryzykowac.

Prysznic mnie nie meczy ale golenie sie jest okropne w sumie[emoji12] ostatnio wolala po wszystkim P zeby spr czy dobrze[emoji12] i okazalo sie na szczescie ze ok[emoji2]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
To ja nawet sama nie mam co próbować sie golić...tylko od razu mojego sie pytam a on mi pomaga...ja juz nie daje rady...próbowaliśmy dziś seksu aby coś ruszyło...tylko ze boli okropnie teraz...nie dość ze krzyż to jeszcze podbrzusze, mały sie napnal i czuje jak mi uciska na miednice,to samo problem z wchodzeniem po schodach bo nawet zbytnio nogi podnieść sie nie da...a bóli takich jak podczas miesiączki nie ma, jedynie brzuch boli jak mały sie rusza....szkoda ze tej piłki nie mam,bo teraz by sie przydała...
 
Możliwe ze ja tez w ciągu doby bądź dwóch będę rozpakowana...wzięłam przeciwbólowe ale tak jakby nawet ból był silniejszy... do tego jak byłam siku później jak papierem podcieralam był brązowy kolor...ale bez śluzu wiec możliwe ze powoli czop zacznie odchodzić...trzymajcie kciuki aby to sie rozwinęło szybciej i aby mały juz dziś był z nami bo dwóch dni z takim bólem nie dam rady wytrzymać...
 
Zazdroszcze tego porodu SN, bo ja po cesarce czuje się fatalnie i odczuwam to dopiero w domu bo nie spodziewała się ze brak bólu w szpitalu to zasługa leków, dopiero dzisiaj zakupie Paracetamol. Piersi są takie jakby peknac zaraz miały i brodawki już tak bola, ze jeszcze trochę jak mały będzie jadł to ja będę płakać. A stopy i łydki mam spuchniete do bólu, niestety woda zatrzymała mi się po porodzie, nie jest lekko....
 
Katherinne gratulacje! Widze ze czasowo nawet szybko poszlo od wczoraj.

Ja mialam 3dni mocniejsze skurcze a od wczoraj nic, czasem sie napnie brzuch i czuje ze mnie glowa cisnie. Jutro mam wizyte ciekawe co mi powie lekarz.
 
reklama
Do góry