reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Zakładanie.cewnika boli? Moje dziecko prędzej czy później to czeka :(

W kwestii owinięcia pępowiną usg jest bezużyteczne. Większość dzieci jest owinięta, to ich jedyna zabawka w brzuszku. Ale owinięte są jak koralami. Jeśli dziecku się zaciska ta pępowina to jedynie na ktg wyjdzie.

Kulka, a po czym poznałaś, że nie masz mleka?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zakładanie.cewnika boli? Moje dziecko prędzej czy później to czeka :(

W kwestii owinięcia pępowiną usg jest bezużyteczne. Większość dzieci jest owinięta, to ich jedyna zabawka w brzuszku. Ale owinięte są jak koralami. Jeśli dziecku się zaciska ta pępowina to jedynie na ktg wyjdzie.

Kulka, a po czym poznałaś, że nie masz mleka?


Po tym ze nie leciało ;) i po bodajże badaniach prolaktyny która odpowiada za laktację u mnie ten hormon w zasadzie jest nieobecny wynik jakos 0,0....
przystawialam mała non stop ciumkala sobie ale położna jak przyszła gdzieś po tyg stwierdziła ze robię wszystko ok ale cycki miękkie i nic tam nie ma potem wlasnie robiłam te badania na jej zlecenie i wyszły jakie wyszły
 
Na usg tez wychodzi czy owiniete i ile razy nawet.

Magdaryska gratulacje[emoji8] dobrze ze wszystko ok[emoji3]


f2w3d5qp85p79npu.png
 
Leos jest już z nami :) po kilku godzinach skurczy i średniego ktg przebili pęcherz plodowy i okazało się ze wody zielone. Tętno zaczęło spadać więc decyzja o szybkim cc. Najważniejsze ze już po wszystkim i Leos cały i zdrowy...

Jola-'gratuluję bo jeszcze nie zdazylam
gratuluje :)
 
reklama
Mama, widać na usg ale nic to nie wnosi zazwyczaj, bo samo owinięcie pępowiną nie jest niczym złym. Obaj moi synowie urodzili się poowijani. Źle, jak pępowina się zaciska, np.przy skurczach - i to wychodzi na ktg, często właśnie stąd spadki tętna i decyzja o cc.

Kulka, pytam nie bez kozery. Mi nic nie leci, laktator praktycznie nic nie jest w stanie ściągnąć, piersi mam miękkie, wkładek laktacyjnych nie potrzebuję a jakoś te moje dzieci coś z tych piersi wyciągają, dlatego zastanawia mnie, jak się rozpoznaje brak pokarmu. Bo u mnie go na pierwszy rzut oka nie ma a karmię raczej dość skutecznie, drugie dziecko teraz. Faktycznie chyba jedynie prolaktyna może dostarczyć bardziej wiarygodnych informacji.
 
Do góry