reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja wykapalam po 5 dniach takie miałam zalecenie. I myslalam ze to wydziw ich jakis ale widze ze nie.. Moja mama (stara data) to w szoku że tak późno że dziecko niespokojne itp. Ze dzidzi ti codziennie trzeba kapac. Jakoś nie zauważyłam żeby coś się dziwnego działo. Jak często teraz wy kapiecie ? Ja co 2 dni tak sobie przyjęłam.. I też się zastanawiam czy nie za często hmm ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wykapalam po 5 dniach takie miałam zalecenie. I myslalam ze to wydziw ich jakis ale widze ze nie.. Moja mama (stara data) to w szoku że tak późno że dziecko niespokojne itp. Ze dzidzi ti codziennie trzeba kapac. Jakoś nie zauważyłam żeby coś się dziwnego działo. Jak często teraz wy kapiecie ? Ja co 2 dni tak sobie przyjęłam.. I też się zastanawiam czy nie za często hmm ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
My też co 2 dni kapiemy :)
 
Na Żelazną w ogóle trudno się dostać, popularny szpital. Chciałam tam rodzić ale bałam się, że mnie odeślą.

Ja dwóch synków w dwóch różnych szpitalach rodziłam i w obu nie kąpali,.chyba, że matka bardzo chciała. Pierwszą kąpiel zarządziłam po tygodniu, potem co 3 dzień kąpanie, a jak przyszedł sezon na krem przeciwsłoneczny to siłą rzeczy codziennie. Na razie kąpię małego w samej wodzie, jedynie pupcię mydełkiem delikatnym traktuję.

Mnie te skurcze przy karmieniu bolały bardzo, pierwsze dwa dni przy karmieniu nie byłam w stanie myśleć.o niczym innym. No ale wiadomo, u każdej inaczej.
 
Ja wykapalam po 5 dniach takie miałam zalecenie. I myslalam ze to wydziw ich jakis ale widze ze nie.. Moja mama (stara data) to w szoku że tak późno że dziecko niespokojne itp. Ze dzidzi ti codziennie trzeba kapac. Jakoś nie zauważyłam żeby coś się dziwnego działo. Jak często teraz wy kapiecie ? Ja co 2 dni tak sobie przyjęłam.. I też się zastanawiam czy nie za często hmm ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
My też co 2 dni kapiemy :)
tez slyszalam ze tak najrozsadniej ;) ewentualnie buzke i fałdki przemyc wacikiem w dniu bez kąpieli
 
Długo to trwało bo mały nie daje mi ani chwili wytchnienia. Z każdym dniem fizycznie coraz lepiej Ale psychicznie cosgorzej dzis gorzej.. mało pokarmu, Leos się złości, muszę dokarmiac mm na co położne krzywo patrzą... Ale za to synus cudowny więc walczymy dalej ;) gratulacje dla wszystkich nowych mamus :)
 
reklama
Justynka teraz jeszcze dajesz rade ale nie żałuj smoka bo czasami to wybawienie a dziecko raczej nie rozróżnia czy dajesz mu rano czy w nocy.
Ja kapalam co drugi dzien mała pózniej w sezonie letnim to codziennie
 
Do góry