reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Anik, weź poprawkę, że ważyliście na innym sprzęcie. To często robi sporą różnicę.

Babymamusia, ale masz fart. Moje dziecię chce spać tylko na rękach, co próbuję odłożyć to się obudzi. Nawet jak go ucycuję do snu we własnym łóżku i się wymknę, błyskawicznie się orientuje, że mu zwiałam. Niedługo znowu zaczną się wyjazdy mojego męża i zostanę z.dwójką dzieci i psem pod opieką, nie wiem jak to w tym układzie ogarnąć...
 
reklama
Anik a ten spadek wagi to nie jest normalne? Obserwuj czy je i waż sama czy przybiera dobrze. Masz wagę?

Ja odliczam już dni :p
 
Anik, weź poprawkę, że ważyliście na innym sprzęcie. To często robi sporą różnicę.

Babymamusia, ale masz fart. Moje dziecię chce spać tylko na rękach, co próbuję odłożyć to się obudzi. Nawet jak go ucycuję do snu we własnym łóżku i się wymknę, błyskawicznie się orientuje, że mu zwiałam. Niedługo znowu zaczną się wyjazdy mojego męża i zostanę z.dwójką dzieci i psem pod opieką, nie wiem jak to w tym układzie ogarnąć...
Tym się pocieszam
Anik a ten spadek wagi to nie jest normalne? Obserwuj czy je i waż sama czy przybiera dobrze. Masz wagę?

Ja odliczam już dni :p
Tylko taka zwykła łazienkowa. Raz spadła tuż po porodzie, potem w szpitalu już mi ładnie przybierala na samym cycu.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewciik ja tez odliczam juz dni :)
Dzis mi jakby troche czopu odeszło ale nie jestem pewna. Bo było gęste jak jajo kurze ale bez żadnych nitek wiec nie wiem. No i jak nadusze to siara mi z cycków leci ;) moze to juz niedługo :) dzis 38+4 wiec w sumie moge rodzic :)
 
Już ta koncowka sie ciągnie:/ ciagle myśle jak to jest bez brzucha :p
Pamietam jak mnie lekarz lyzeczkowal to zamiast na dziecko to na brzuch patrzylam. Jak to mozliwe ze przed chwila taki ogromny a teraz nawet widze swoja "agate" ;) Potem wstalam z lozka porodowego do lazienki i pierwsze co: k... ale dobrze bez brzucha.
Roznica jest ogromna!! :D
Jeszcze tylko chwila :)
 
To u mnie nie było takiego wow ;) po CC nadal nie widziałam swojej 'agaty' i nie czulam się lżejsza, może dlatego ze woda mi się zatrzymała. Teraz po 3 tygodniach delikatnie widzę cięcie CC ale tez nie w całości no i faktycznie trochę lżej;) i nadal 6 kg na plusie
 
reklama
Do góry