reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Katherinne dla mnie karmienie mm bo ktos przyszedł to tez niefajnie ze tylko dlatego ale dla mnie np piers jest dalej piersią jaka byla i P je tylko oglada i nikt poza nim i lekarzami bie bd tego dalej robil. Mam wieksza pieluszke ktora sie zAkryje i nawet niech mi ktos nie wypali z pomyslem "moge zobaczyc jak je?" a kur...ogladasz moje cycki teraz? Nie to bez przesady. Kazdy inaczej. Mi tam obojetne jak ktos przy mnie karmi ale ja swoich nikomu nie bd pokazywala.
Mamy aktualnie 1 pokoj bo dalej nic nie kupilismy nowego i na wynajetym ale damy radem przy kims karmic jesli bedzie potrzeba. Zreszta nie bd sama siedziala w domu tylko normalnir mam zamiar wychodzic to tak jak w tym pokoju z kims bym siedziala. Bedzie możliwość to wyjde nie bd to zakryje.

Justyna moj sie smieje ze do kawy bd mial mleko[emoji3] no i najlepsze zrodlo bialka i dla ćwiczących podobno spox. Ja na pewno spróbuję swojego bo ciekawa jestem[emoji1]

Ewciiik powodzenia [emoji3] jutro bedziecie sie tulic[emoji1]

Iskierka spoko sama jeszcze jie jestes[emoji3]
Ja mam jutro wizyte to sie dowiem czy cos ruszylo[emoji3] do pon (20.03) mialam wytrzymac zeby sie obronic wiec juz moge rodzic! Hehe[emoji1]



f2w3d5qp85p79npu.png
 
Ewciiik nie bój się bedzie dobrze :-) najgorsza pierwszwa doba...człowiek sobie nie wyobraża jak można wstać z łóżka kiedy wszystko boli jak cholera...ake jak juz wstanie to zaraz śmiga :-)

Zresztą utulisz malutka i zapomnisz kazdy ból :-*
 
reklama
Termin niby 27-28. A jutro już piątek i się boję że w weekend mnie chwyci a wiadomo jak jest w szpitalu w weekendy. Wszystko ograniczone.
 
Do góry