reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Moj o 3 w nocy przez 30min ma kolke, mi za to zatkal sie kanalik mleczny i nie moglam w nocy spac tak bolalo Dobrze ze jest internet to przynajmniej wpadlam oco chodzi bo myslalam ze mlody sutka zmasakrowal poprostu. Z tym jedzeniem to nie wiadomo nigdy do konca, niby sa te produkty glownie uczulajace ale tak na prawde mozna miec na wszystko alergie. Mam kolezanke co ma na jablka i marchew... A nigdzie o tym nie mowia ani nie pisza.

Dzis piekny sloneczny dzien mamy ☺️ Mlody spi w wozku na balkonie a ja sie opalam
 
A to teraz tylko żółte? Bo mój jak Sue męczył wczoraj i przedwczoraj miał trochę zielonej ...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Czasem jest zielona po tym co ty zjadlas i nie jest to powód do jakiegoś niepokoju :) moja po szpitalnych obiadach potrafiła zielona zadadzic ;)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja z moim teraz jestem w argent care centre bo cały dzień tylko płacze, prawie nic nie zjadł, jedynie napił sie trochę... ale lekarz stwierdził ze dlatego nie jadł dziś i płakał i nie spał z powodu ze musiał wczoraj za dużo zjeść...i ze jak ma mokre pampersy to nie mamy czym sie martwić... ni ale jak od 7 rano do 17.40 nie spał jedynie dwa razy drzemka po 15 min i zjadł zaledwie 30 ml mleka a wody przegotowanej wypił w ciągu dnia dwie butelki po 180...tylko ze próbowałam dać mu jeść to nie chciał ale jak butelkę z woda mu dałam to oderwać butelki sie nie dało...mam nadzieje ze okres kolej szybko minie
 
A ja z moim teraz jestem w argent care centre bo cały dzień tylko płacze, prawie nic nie zjadł, jedynie napił sie trochę... ale lekarz stwierdził ze dlatego nie jadł dziś i płakał i nie spał z powodu ze musiał wczoraj za dużo zjeść...i ze jak ma mokre pampersy to nie mamy czym sie martwić... ni ale jak od 7 rano do 17.40 nie spał jedynie dwa razy drzemka po 15 min i zjadł zaledwie 30 ml mleka a wody przegotowanej wypił w ciągu dnia dwie butelki po 180...tylko ze próbowałam dać mu jeść to nie chciał ale jak butelkę z woda mu dałam to oderwać butelki sie nie dało...mam nadzieje ze okres kolej szybko minie
Będzie moczyl pieluszki bo pił.. ja bym zdecydowanie odstawila wodę w 100%. Mi mama mówiła że przy piersi woda tylko jak jest upał.. to można troszkę! dać przegotowanej ale aż tyle no co ty.. pierś wystarczy malec się z mleka wystarczająco napoi.. czy ja się mylę i może znowu czegoś nie wiem dziewczyny ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania dlaczego Ty noworodkowi wodę dajesz???? Skąd ten pomysł??? [emoji33] Nie przepaja się dziecka karmionego mlekiem w tym wieku nawet w upały!
 
A ja z moim teraz jestem w argent care centre bo cały dzień tylko płacze, prawie nic nie zjadł, jedynie napił sie trochę... ale lekarz stwierdził ze dlatego nie jadł dziś i płakał i nie spał z powodu ze musiał wczoraj za dużo zjeść...i ze jak ma mokre pampersy to nie mamy czym sie martwić... ni ale jak od 7 rano do 17.40 nie spał jedynie dwa razy drzemka po 15 min i zjadł zaledwie 30 ml mleka a wody przegotowanej wypił w ciągu dnia dwie butelki po 180...tylko ze próbowałam dać mu jeść to nie chciał ale jak butelkę z woda mu dałam to oderwać butelki sie nie dało...mam nadzieje ze okres kolej szybko minie
Anka bój się Boga !! Nie dawaj żadnej wody dziecku !! Chyba zmysły postradalas [emoji47] [emoji54] jak się wody nazlopał to sie dziwisz, że płacze caly dzien?! Glodny jest a w brzuchu miejca nie ma ... Ty to wymyśliłaś żeby mu wodę dawać i to aż tyle? Czy to jakas zyczliwa osoba Ci tak doradzila :-\ ?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania dlaczego Ty noworodkowi wodę dajesz???? Skąd ten pomysł??? [emoji33] Nie przepaja się dziecka karmionego mlekiem w tym wieku nawet w upały!
Nie wiem mi mówiła że jest jest bardzo gorąco to 10ml można dać dziecku codziennie. Pewnie stara szkoła moja mama ma prawie 70lat [emoji13][emoji13] i czasem ma takie jakieś wynalazki. Czasem spoko a czasem lepiej nie komentować.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem mi mówiła że jest jest bardzo gorąco to 10ml można dać dziecku codziennie. Pewnie stara szkoła moja mama ma prawie 70lat [emoji13][emoji13] i czasem ma takie jakieś wynalazki. Czasem spoko a czasem lepiej nie komentować.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
10 ml jeszcze zrozumiem ale 2x 180? to 1,5 kubka :o
 
Do góry