reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

A ja mam taki problem wydaje mi sie ze maly za duzo je... zje cala piers i polowe drugiej wypuszcza piers, odbije go troche zawsze uleje. Spokoj na 30 -40min i zaczyna ssac palce i wszystko i wszystkich jak popadnie jak jest u taty na rekach dostaje natychmiast zwrot z tekstem on jest glody nakarm go. No i ja go karmie pociamka chwile (widac ze wcale glody nie byl) biore do odbicia i ulewa strawionym mlekiem dosc sporo. Co za tym idzie za 1,5h znowu jest glodny... Widze ze raczej to jest potrzeba ssania. I teraz czy wprowadzic smoczek do uspokojenia czy dac mu wisiec na cycu? Robi tak od tygodnia wczesniej jadl co 2,5-3h. Pokarmu mam wystarczajaco.
Ja dalam smoczek. Chociaz się czułam jakbym mu wciskala coś byle go zatkac. Ale już mi przeszło to myślenie.

I teraz już wiem kiedy jest głodny a kiedy chce ssac. Jak mu się nie podoba smoczek to wypluwa i jest spokojny.. A jak chce ssac to wypluwa i szuka znowu. Jak nie jest glodny a go wezme to ciumknie 3razy cycusia i sie rozglada albo spi. A i tak karmie go co 2h. Chyba że spacer to 3h.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja piersią się bawi
Jak jest głodna to się dossie i słychać w drugiej wiosce jak połyka 10-15min i nsjedzona.
A czasem bierze i sobie mymla wtedy odstawiam daje smoka i juz. Człowiek tez musi inne rzeczy robić niż cycac tym bardziej jak ma się jeszcze inne dzieci.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę że każdy z nas popełnia błędy ja z perspektywy czasu widzę jakie popełniłam z młodymi. Teraz to macierzyństwo jest inne bardziej trzeźwe rozsądne. Jednak też na pewno robie coś co mogłabym zrobić lepiej.
Jednak ilość tej wody jest ciągle dla mnie nie do pomyślenia.

Tu królewna wpatrzona w lusterko [emoji14]

1491204014-aaaaaa.jpeg




Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Boże ale śliczna czarnulka.. A ile włosów [emoji7]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylismy na wazeniu mlody przez 10dni 560gram przybral, jak dla mnie troche duzo ale polozna powiedziala ze jak na samej piersi jest nie ma sie co przejmowac. A na to ciagle cycowanie stwierdzila ze chce mu sie pic ale ja i tak smoka kupie i zobacze.

Starszy synek dostal jakos w 2miesiacu na uspokojenie ale tak nie cyckowal jak mlody. Wlasnie trzeba cos innego tez robic niz karmic... A ostatnio mam wrazenie ze polowe mojego dnia karmie
 
Ostatnia edycja:
Bylismy na wazeniu mlody przez 10dni 560gram przybral, jak dla mnie troche duzo ale polozna powiedziala ze jak na samej piersi jest nie ma sie co przejmowac. A na to ciagle cycowanie stwierdzila ze chce mu sie pic ale ja i tak smoka kupie i zobacze.

Starszy synek dostal jakos w 2miesiacu na uspokojenie ale tak nie cyckowal jak mlody. Wlasnie trzeba cos innego tez robic niz karmic... A ostatnio mam wrazenie ze polowe mojego dnia karmie
Moja miała taki okres. Śmiali się, że je raz dziennie. Zaczyna rano a kończy wieczorem. Nawet zupa mnie mąż albo mama karmila bo cały dzień bym nic nie jadła.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej:)
A jak tam Paulyna??! Nic sie nie odzywa:(
U nas powolutku do przodu. Ciagle mam problem jak ubierać mała w ta pogodę:/ niby wiem, ze jedna warstwę wiecej, ale jakoś nie mam wyczucia.
 
Hej hej:)
A jak tam Paulyna??! Nic sie nie odzywa:(
U nas powolutku do przodu. Ciagle mam problem jak ubierać mała w ta pogodę:/ niby wiem, ze jedna warstwę wiecej, ale jakoś nie mam wyczucia.
mi polizna dzis kazala "na cebulke".. jak spradzasz kark i jest gorący to zdejmujesz jedną a jak zimny to kocykiem ikrywasz dodatkowym.
 
Kurczę staram sie na cebulkę, ale wole już kocykiem manewrować jako warstwami niż wciskać dodatkowe ciuszki. Spoko moja położna kazała werandowac wiec nawet nie wie, ze na spacery chodzimy;)

Dzisiaj byłam wyjąc szwy od razu lepiej :)
 
reklama
Do góry