reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej mamusie. Mam problem ze spaniem mlodego.. jak dlugo Wasze maluchy spia w ciagu dnia? Za kazdym razem jak go poloze to po 5-10 minutach sie wybudza z placzem. Usypiam znowu i odkladam to wtedy w sumie przespi moze z 30 minut. Czlowiek mysli ze dziecko spi i zaczyna cos robic a tu ryk po 5 minutach, spalilam juz 3 garnki.. ;)

W wozku nie spi, nie lubi w ogole w nim jezdzic.
Spi te swoje 20 minut trzy razy w ciagu dnia. W sumie bedzie kolo 1h do 1,5h. Moj starszy syn spi wiecej w ciagu dnia niz ten maly urwis.
Ma ktos tez taki problem? Co robic z nim zeby pospal chociaz godzine jednym ciagiem?
W nocy tez sie wierci i wybudza. Mysle ze to dalej brzuszkowe sprawy.. :(
 
reklama
Czy Wasze dzieci jak sikają, to sikają od początku do końca jednym strumieniem, czy na dwa razy? Mój sika, sika, sika, stop, i po sekundzie jeszcze trochę sika. Zastanawiam się, czy tak ma być, czy to obajw refluksu?
 
Czy Wasze dzieci jak sikają, to sikają od początku do końca jednym strumieniem, czy na dwa razy? Mój sika, sika, sika, stop, i po sekundzie jeszcze trochę sika. Zastanawiam się, czy tak ma być, czy to obajw refluksu?

Powiem sazerze ze nie wiem ale ostatnio mi fontanne zrobil rowna.. refluks to chyba inaczej sie objawia a nie przez siuski...

Alexhi a jak nocki? Moj spi duzo ok. 2-3h ale nie ma znaczenia ile i tak sie w nocy budzi 2-4razy..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Moja śpi różnie w dzień zazwyczaj godzina rano później z godzina w południe i Koło 16 znowu z godzinkę o 20-21 idzie spać i śpi do 8-9
Wiec śpi ładnie :D

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Moja śpi różnie w dzień zazwyczaj godzina rano później z godzina w południe i Koło 16 znowu z godzinkę o 20-21 idzie spać i śpi do 8-9
Wiec śpi ładnie :D

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Moj ma podobny harmonogram a mimo tego w nocy sie budzi tyle razy.. [emoji30] ale nie moge narzekac bo on zje w 10min i sie odklada ladnie. Wiec to nie jest tak jak kazdy mnie straszyl ze bedzie.[emoji12][emoji1305]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Siostra pracuje jakoś rok. Ale ucieka od tego angielskiego jak nie wiem. Rozumie ale boi się rozmawiać. Dzięki dziewczyny juz mniej więcej wie co robić. Najgorzej jak powiedziała swojemu menadżerowi to pogratulował i nic więcej. A ona ma bardzo ciężka prace. Pracuje na magazynie przy jakiejś ciężkiej maszynie i mowi ze jej za ciężko.
 
Do góry