reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Czyli nie ma co. A j
Powiem sazerze ze nie wiem ale ostatnio mi fontanne zrobil rowna.. refluks to chyba inaczej sie objawia a nie przez siuski...

Alexhi a jak nocki? Moj spi duzo ok. 2-3h ale nie ma znaczenia ile i tak sie w nocy budzi 2-4razy..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
W nocy budzi sie przynajmniej dwa razy. Mam wrazenie ze gdyby nie wzdecia potrafilby przespac cala noc, bo nie budzi sie z glodu. To jest tak ze on chce spac i jest zmeczony, ale nagle zaczyna sie wyginac i podciagac nogi do brzuszka. Za chwile ryk i tyle ze spania
 
reklama
Siostra pracuje jakoś rok. Ale ucieka od tego angielskiego jak nie wiem. Rozumie ale boi się rozmawiać. Dzięki dziewczyny juz mniej więcej wie co robić. Najgorzej jak powiedziała swojemu menadżerowi to pogratulował i nic więcej. A ona ma bardzo ciężka prace. Pracuje na magazynie przy jakiejś ciężkiej maszynie i mowi ze jej za ciężko.

Ja tez mialam ciezka.. musi przyniesc swoja karte do menagera i powiedziec jasno ze chce zmiany pracy bo jej za ciezko tu lub do osoby z firmy ktora jest odpowiedzialna za tzw. Health and safty.. jak jej nie zmieni wtedy ma prawo do platnej calej ciazy.. powinna isc do gp zglosic ze ma problem w pracy zeby jakis "urzad" mial to zapisane w papierach jakby musiala udowodnic.. musialabym bardziej rozpytac i poczytac co robic i do kogo sie udac jakby nie zmienili. Ale na poczatek lepiej zeby poprostu zglosila to.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mialam ciezka.. musi przyniesc swoja karte do menagera i powiedziec jasno ze chce zmiany pracy bo jej za ciezko tu lub do osoby z firmy ktora jest odpowiedzialna za tzw. Health and safty.. jak jej nie zmieni wtedy ma prawo do platnej calej ciazy.. powinna isc do gp zglosic ze ma problem w pracy zeby jakis "urzad" mial to zapisane w papierach jakby musiala udowodnic.. musialabym bardziej rozpytac i poczytac co robic i do kogo sie udac jakby nie zmienili. Ale na poczatek lepiej zeby poprostu zglosila to.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Tego gp ma dopiero w piątek. Mówiła w pracy ze jej ciężko to kazali jej dalej robić to co robiła. Ona przez agencję jest zatrudniona.
 
Tego gp ma dopiero w piątek. Mówiła w pracy ze jej ciężko to kazali jej dalej robić to co robiła. Ona przez agencję jest zatrudniona.

U mnie bylo podobnie ... w koncu wyslali mi do pomocy kogos zeby nie bylo ze nic nie robia a na koniec przeniesli.. Niech sie zacznie opierdzielac od razu to szybciej pojdzie [emoji12]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie ze spaniem małej tez przechodziliśmy kryzys, tak ze w ciągu dnia pospala moze w sumie 1 h:/ dramat. Przeszło jej i teraz po dwoch, trzech godzinach aktywności musi mieć drzemkę. Robi Ok 3 drzemek w ciagu dnia. Rano i Ok 16 drzemka na godzinkę, a w południe musi spac przynajmniej 2-3 h inaczej marudzi jak nie wiem. Z nocami roznie czasami obudzi sie o 2 i pózniej dopiero 7, a czasami 4 i pózniej 7.
Moze faktycznie coś mu dolega, bo jak mówisz ze widzisz zmęczenie, a on nie śpi to moze go coś męczyć :/
 
Starszy mial ten sam problem, polepszylo sie dopiero jak odstawilam od piersi.. chodzilam z nim do roznych lekarzy ale nic nie wykryto.
Mlody od paru dni spi dwa razy w ciagu dnia, w sumie bedzie ok godziny. Na szczescie nie marudzi. Przekladam go w kolko z plecow na brzuszek, co jakis czas piers podsune i chlop zadowolony ;)
Zazdroszcze tylu godzin w ciagu dnia no i takiej nocki!
U mnie ze spaniem małej tez przechodziliśmy kryzys, tak ze w ciągu dnia pospala moze w sumie 1 h:/ dramat. Przeszło jej i teraz po dwoch, trzech godzinach aktywności musi mieć drzemkę. Robi Ok 3 drzemek w ciagu dnia. Rano i Ok 16 drzemka na godzinkę, a w południe musi spac przynajmniej 2-3 h inaczej marudzi jak nie wiem. Z nocami roznie czasami obudzi sie o 2 i pózniej dopiero 7, a czasami 4 i pózniej 7.
Moze faktycznie coś mu dolega, bo jak mówisz ze widzisz zmęczenie, a on nie śpi to moze go coś męczyć :/
 
Siostra pracuje jakoś rok. Ale ucieka od tego angielskiego jak nie wiem. Rozumie ale boi się rozmawiać. Dzięki dziewczyny juz mniej więcej wie co robić. Najgorzej jak powiedziała swojemu menadżerowi to pogratulował i nic więcej. A ona ma bardzo ciężka prace. Pracuje na magazynie przy jakiejś ciężkiej maszynie i mowi ze jej za ciężko.
Z tego co wiem to od momentu kiedy menadzer wie o ciąży to powinien dobrać jej prace aby żadnych ciężkich rzeczy nie dźwigała. Tylko niech na niego uważa bo tu szefostwo kabinuje jak sie pozbyć ciężarnych. Bo przecież zwolnić nie może, ale tak kabinuje ze szok
 
reklama
Z tego co wiem to od momentu kiedy menadzer wie o ciąży to powinien dobrać jej prace aby żadnych ciężkich rzeczy nie dźwigała. Tylko niech na niego uważa bo tu szefostwo kabinuje jak sie pozbyć ciężarnych. Bo przecież zwolnić nie może, ale tak kabinuje ze szok

Jak pozbyc ciezarnych ze zabijaja czy co ? [emoji23] menager moze uwazac ze jej praca jest ok. Po to sa osoby w kazdej fimie od health&safty.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry