reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Hejka dziewczyny mam takie pytanie , przyjaciółka jest w ciąży i ma półpasiec a przychodzi do nas i wgl czy Zuzia sie od niej nie zarazi albo coś ? Bo ja już nie wiem jak to jest i sie martwię ;(
 
Charlie, nie wiem czy pytanie jeszcze aktualne, ale ja ogólnie unikam z Wojtkiem ludzi chorych i nie przyjmuję wizyt gości nawet z katarem. A po chorobie też lepiej żeby minęło kilka dni. Z tego co pamiętam polpasiec jest chorobą zakaźną więc ja bym uważała. Ale oczywiście nie jest powiedziane że jeśli zadecydujesz inaczej to mała zachoruje. Niemniej jednak ja bym przełożyła odwiedziny.
 
Tez już za późno bo moja koleżanka nie wiedziała ze ma półpasiec i zajmowała sie Zuzia cały czas i wgl ;( teraz sie martwię ,teraz ona ma już pozapychane ale wcześniej nie miała i przewijała mała i przytulała ale lekarz powiedział jej ze ma unikać tylko kobiet w ciąży
 
Ja w ogóle mam wrażenie, że zamkniętego nie ma po prostu. Też nie mogę wejść i nie ma go w spisie tematów.
 
reklama
Ja tez nie mam dostępu pewnie już go nie ma ? A dziewczyny powiedzcie Zuza nie musi koniecznie sie zarazić tym polpascem co ? Tzn ospa od tego ?;( teraz nie myśle o niczym innym a koleżanka u nas śpi i nie wiem co jej powiedzieć ;(
 
Do góry