reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Marcowe mamy 2015

z@t

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Zarunia witaj z powrotem,jasne ze pamietamy
Julax witaj:)
My za tydzien konczymy 7 msc tzn za 10 dni. Gosia wcina warzywka, ale wciaz pije moje mleko i jest to jej podsfaowwe najwaznkejsze zrodlo pozywienia.
Wyszedl nam wreszcie zabek wiec goraczka spadla, jwdnak drugi sie przebija wiec spodziewam siw powtorki z rozrywki

reklama

zarunia

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
z@t u nas tak samo :) pomału coś wprowadzamy ale raczej na zasadzie poznawania nowych smaków :) Głownie i tak Lila wcina moje mleko :) próbowałam jej dawać kleik na noc bo myslałam, że dłużej pośpi ale nic to nie daje :) na początku dokarmiałam ją mm ale od ok 1,5 miesiąca gardzi sztucznym :) 3 miesiące byłam w UK i nauczyłam się karmić piersią w miejscach publicznych bo w PL miałam z tym problem ;) no i tym sposobem miałam małą karmić do pół roku a będzie zdecydowanie dłużej :) Spokojnej nocki :)

sunajka897

Miasto
się biorą dzieci
Rozwiązania
0
To najlepszego dla Lili
My też powoli zaczynamy z warzywami tak z 30 -40 ml nam wychodzi i lyzka kaszki
Hubert tez uwielbia jesc w nocy ale mój z kolei nie należy do kruszynek jest największym forumowym dzieciątkiem ciekawe po kim

sunajka897

Miasto
się biorą dzieci
Rozwiązania
0
A Franio ile zje
Słoiczka nie próbowałam sama gotowałam i kladlam w kubeczki z aventu z miarką przez to wiem ile
A w gotowych sloiczkach nawet nie wiem ile jest ml

Xenian

Rozwiązania
0
Sunajka - właśnie ja robię tak samo. Przygotowuje sobie w kubeczku bo wtedy mi wygodnie karmić i wiem ile dokładnie zjada. Słoiczki są niestety etykietowane w gramach a nie ml, więc ja też nie mam pojęcia ile się tam mieści na moje ;)

Jestem pod wrażeniem Huberta bo Franek praktycznie przez pierwszy miesiąc zjadał góra (i to szaleństwo było jakieś) 3-4 łyżeczki. Jedynie śliwki mu bardziej podchodziły ale tych czterech łyżeczek nie przekraczał. Bardziej sobie próbował, smakował i badał konsystencję.

Teraz Franek zje więcej, ale też nie ma szans, żeby doścignął Michasia;) zjada ok 60-100 ml kaszki na śniadanie i zupki na obiad. Owocki już takie pyszne nie są - jak zje 50 ml to szczyt;)i już tu też pytałam ile zjadają Wasze dzieci bo nie wiem, czy u nas ilości są ok.

Miasto
poludnie pl
Rozwiązania
0
Xenian, my jemy podobnie czyli 60 ml kaszki a na obiad 100ml warzyw- tyle co mały słoiczek, z tym że ja gotuje sama i wkladam do sloiczkow. Mam na jakies 3 dni sloiczkow, a reszte porcjuje i mrożę. Jeżeli twój Franio nie dopomina się o więcej mleka, to chyba mu wystarcza...
A podajecie wodę? Ja na razie podaję pierś po posiłku, nie wiem czy dawać też wodę?

sunajka897

Miasto
się biorą dzieci
Rozwiązania
0
Ja podaje pierś pije różnie albo przed albo po posiłku zależy jak się ułoży dzień czasem domaga się piersi a np za godzinkę zje troche warzyw i potem popije znów z piersi
Wody nie podaje ani skoczków czy herbatek Hubi nie lubi pić z butli nie mieliśmy wiele okazji do prób ale powoli byśmy musieli zaczynać przecież nie może być w nieskończoność na cysiu
Z Mają jakoś mi to inaczej poszło dostała butelkę z moim mlekiem jak mnie nie było
Wtedy urlop macierzyński był krótszy i trzeba było to jakoś szybciej ogarnąć
Teraz żyjemy z dnia na dzień powoli bez przymusu nie zje obiadku dostanie cyca

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Anita1990 Marcowe mamy 2020 9225
M Marcowe mamy 2019 12709
G Marcowe mamy 2018 4325
Patrycja2301 Dzieci urodzone w marcu 2015 2

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry