reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witaj Roni:) Ja też jestem chustowa mama:)Z drugą córeczką to już nawet wózka nie kupowałam, chusta i chusta. Teraz jak młodsza ma 3 latka czasem nosimy się w manduce:)
MisiaMonisia bez paniki...będzie dobrze, skonsultuj się z ginem i leż. Trzymam kciuki
Dziewczęta:) Ja mega szczęśliwa...zgodnie z planem miałam dzisiaj wizytę. Moja dzidzia ma już 11 mm serduszko bije 155/min czyli książkowo. Jestem zdrowiutka tylko mam lekką niedokrwistość- jak zawsze. Śluz nieprawidłowy, dostałam globulki, ale nie plamienie tylko w kierunku infekcji. Zwiększam duphaston bo mam niski poziom progesteronu, dostałam witaminy i gin założył mi kartę ciąży. Termin porodu planowo na 8 marca:) Kolejna wizyta 4 sierpnia.
Przepraszam za listę, cały weekend siedzieliśmy na działce, zaraz ją zaktualizuje.
Aha jedyna zła rzecz to startuję z wyższej wagi:( Mam 170 zm, poprzednio startowałam z 50, teraz z 56:((( Czyli do 70 dobiję
 
reklama
Z@t ty chudzielcu;) ciesze sie bardzo ze wszystko ok ja ide w czw na wizyte i zaczynam sie juz stresowac... jakie bierzesz globulki?

Kazda z was biorac progesteron kontroluje jego poziom?

I ja chetna przecztac kilka wskazowek dotyczafych wiazania chusty;)
 
Witam Marcoweczki 2015 :-)
Pozwoliłam sobie do Was zagladnąć i zapytać czy czasem którąś z Was nie chciałaby odkupić ode mnie duphastonu * 34 szt. I luteiny dopochwowej *18 szt, ponieważ leki zostały mi po ciąży. Mnie nie są potrzebne a może którejś z Was się przydadza. Zainteresowane mamusie proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam
 
Elżbietka ten problem to w ciąży chyba klasyk. Ciąża to owszem magiczny okres Ale te problemy jelitowo trawienne odbierają chęć do życia. W drugiej ciąży nic nie mogłam normalnie jeść z powodu zgagi i refluksu od 12 tc i pamiętam tuż po urodzeniu jeszcze na porodowce najadlam się za wszystkie czasy
 
zgagi jako takiej jeszcze nie mam, tzn sporadycznie. ale to uczucie ciężkości jest koszmarne. i wzdęcia. nie wazne co i ile zjem. po wszystkim jest ciężko. nie pamietam tego uczucia z poprzednich ciąż:baffled:

jutro mam wizyte, w związku z czym dziś mam stresa ;-)
 
Cześć,
U mnie występuje konflikt serologiczny.. Ja mam RH- a synek miał RH+, po ojcu. Chusty używałam także przy synku, fajna opcja, ale wg. mnie tak do roku - jakoś później już nie miałam cierpliwości..

gratuluje wszystkim mamusiom wizyt i dobrych wieści, i nowym mamom, które się u nas pojawiły :)
 
Agawa, porządny kawał dziecka już :-)

ja tez mam Rh-, mąż Rh+, dziecko ma po mnie, wiec serologicznie jestem czysta póki co :-)

konwalianka, masz leakrza gdzeis w okolicy? w piasecznei bedziesz rodzić?:blink:
 
reklama
Z@t gratuluję i ciesze się ze się udało :)
pozdrawiam lutówka 2015

Rampampam Tobie również gratuluję, zajrzyj do nas sierpnióweczek 2013 bo dawno nic nie pisałaś :) pozdrawiam
 
Do góry