reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dobry wieczór Brzuchatki
Nie ma co intensywny dzień dzisiaj spędziłam, spacer w przepięknej jesiennej scenerii który nie powiem dał trochę w kość ale doszłam do celu do zamku :-) . W nagrodę wciągnęłam Bigosik, przepyszny był, Wojtek musi dalej rosnąć. Gorzej ze schodzeniem było bo pachwina zaczęła boleć.
Wieczorem mąż zabrał do kina na film „Bogowie” a teraz wreszcie w upragnionym łóżku.

Ana89 gratulacje zakupów łóżeczko bardzo fajne, ciekawa jestem co pojadłaś pewnie zaraz doczytam
Patrycja fajne śpioszki J, no tak Masa to podstawa róbcie masę potem będziemy rzeźbić.


Xenian Franek Mnie się podoba, Maria też ja również mam kilka ciuszków z H&M.

Ewa ooo dziura na pas a to już wiem co to za dziurki w tych co je od przyjaciółki dostałam zastanawiałam się po co te dziury He He blondynka ze Mnie.


Kropelka no tak mina synka nie wygląda na zachwyt ale jak dla Mnie wygląda smakowicie

Margerrita bardzo emocjonujący i cieszę się niezmiernie i mam nadzieję że wszystkie będziemy takie szczęśliwe i nie ma innej opcji w Luto-marcu oblegamy porodówki Marcóweczki GÓRĄ.
Anuleczka jak ja Ci zazdroszczę tej energii ja też staram się działać ale niestety później cierpię, motywujesz Mnie do działań nie ma co. Nie dawaj sobie za bardzo w kość też. Ja leżeć i pachnieć trochę czasem lubię ale jak mam dobrą książkę albo film. Generalnie też wolę mieć co robić, do tego jestem pracoholikiem, dopiero Wojtus zwolnił moje obroty.
Natalka jeszcze jeden tulasek wieczorową porą, jejku ale pysznie wygląda ciasto mmm lukier…. zjadłabym.




Macie racje z tymi czapeczkami u dzieci że po tym można rozpoznać, ja pamiętam jak byłam nianią kuzynki dziecka i jak mi na wsi gdzie byłyśmy na wakacjach suszyli głowę że jak dziecko bez czapeczki, to tylko u nas tak w czapeczce latem np.
A z crocsów potem jak podrośnie pewnie białe skarpety i klapki Kubota ha ha
Sofi napisałam taki post gdzie masz napisane domowe i farmakologiczne sposoby. Zdrówka życzę.
 
reklama
Mój na meczu u kumpla, wolny wieczór, a ja już do łóżka wlazłam. Poczytam chociaż trochę. :)
Żgutek, wpadaj. :)
Co do spotkania w Warszawie. Jak mnie ktoraś z dworca zabierze, to mogę z Wami randkować. ;)
Życzę już dobrej nocy, buziaczki, tulaski i takie tam. :) :*
 
Natalia, to jak ustalimy spotkanie, to pewnie. I każdą z Was, jeśli dacie radę:-)
A co pod lukrem, jakie ciasto? Nie lubię lukru. W pracy śmieją się ze mnie, że profanuję pączki, bo najperw muszę odkroić lukier, a potem mogę zjeść pąka. No każdy ma jakieś dziwactwa;-)
 
Anulka ja np z dziwactw i pączków i to wcale nie w ciąży lubie je z barszczykiem czerwonym he he.

Nie no nie ma jak wsparcie męża.... he he myłam zęby patrzę w lustro i widzę że jakoś tak mniej na czole zmarszczki widać, poszłam oznajmić że olejek arganowy który używam ładnie mi wygładza buzię mąż patrzy patrzy i mówi jest jeszcze jedno wyjaśnienie... myślę....myślę ... blink..... znaczy się mam buzie jak księżyc w pełni ha ha

Dobranoc do jutra
 
Ja to umiem mecze oglądać, na same gole się przebudzałam :-) A jak to nasze gole, to już w ogóle.
Teraz mogę przenieść się do mojego kochanego łóżeczka. Jutro wam pokażę jak wyszło. Dziś już mi się nie chce, w dodatku okropnie się czuję.
Buziaczki, do rana!
 
kasikz, niby jestem architektem, ale 'wnętrz' to dopiero będę za dwa lata :p jeśli chodzi o biało-szare dodatki to na pewno biały mebel (czyli łóżeczko) będzie pasował do szarości. Ale to zależy ile masz tych dodatków no i jaki masz kolor ścian, bo jasny to niewiele mówi. Jeśli odcień zimny, coś podobnego do tego Zdj to jak widzisz biały idealnie się komponuje. A jeśli ściany masz cieplejsze, mocno słoneczne beże, to białe łóżeczko w połączeniu z ciemnymi meblami może nie pasować. Ale wtedy możesz kupić takie 'prawie białe; łóżeczko, żeby maluch nie miał takiego ciemnego. Mam na myśli taki mleczny kolor Kolekcja mebli Marsylia - pokój dla niemowlaka lub dziecka w stylu francuskim domków plażowych | Pinio meble dla niemowlaków i dzieci ehh wybacz mój bełkot przygotowujący mnie do zawodu ale mnie poniosło, mam nadzieję, że chociaż pomogłam :)
Patrycja, masa też musi być! Dzięki nutelli Różyczka urodzi się jeszcze słodsza :D My dzisiaj raczymy się dużą Milką nadziewaną wiśniową, mniam. Wczoraj był Wedel, czekolada o smaku batonika Bajeczny :)

Dzień dobry! Wstaliśmy o 6:30 bo narzeczony do pracy. Zaoczni studiują i ktoś musi w niedzielę wstać żeby ich uczyć :D Zrobiłam mu śniadanie, a sobie kawkę zbożową i dwa paski Milki :)
Dzisiaj będzie lazy sunday Anulka bo sama w domu do 19 :) może coś posprzątam, może gdzieś wyjdę na spacer, może będę leżeć na kanapie i oglądać cokolwiek w tv ;)
Życzę wam miłego, słodkiego dnia :) :*
 
reklama
o to ana jak masz ajkies fajen stronki z meblami dziecięcymi to podaj plizz :) wlasnie jestem na etapie, moze bysmy zrobili przemeblowanie w misiowym pokoju :) mi sie podobaja biale mebelki, ale moj maz nie lubi bialego, w bialym kolorze mamy w domu tylko sufit :)
a bardzo mi sie podobaja te Marsylia, piekne sa!

wczoraj mialam ochote isc do zoo, zwlaszcza, ze byl dzien otwarty, ale byla mzawka i taka se pogoda, dzis slonce wychodzi i mazy mi sie spacerek, ale maz pracuje a samej z patryiem to daleko nie pojdziemy, bo gdy tata niesie na barana to mozna sobie poaspacerowac, a tak to plac zabaw i koniec :)

a jak z kawa, pijecie kawke?
i tak jeszcze, znajoma mi podesłała :)

Zobacz załącznik 648198
 
Ostatnia edycja:
Do góry