reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
czyli nie jestem sama.
O sączących sie wodach płodowych słyszałam..........Nie chciałabym stracic kolejnego dziecka.....tymbardziej jak już tak daleko zabrneliśmy .
Mam nadzieję że to nic groźnego....
 
Ana, ja piłam albo z ekspresu, albo sypaną, tylko z dwóch łyżeczek, pół łyżeczki cukru i bez mleka. Rozpuszczalnej nie lubię zbytnio, a z mlekiem to już wcale.

Natalia, ciasto z dyni fajnie, tylko, że ja zamiast ciasta wolę śledzie, więc może jakąś potrawkę na ostro z makaronem?

Dzisiaj syn mnie tak wkurzył i ogólnie przez niego się pokłóciliśmy, że się poryczałam tak konkretnie i teraz jest mi cholernie smutno... Jeżeli 9-latek może nas tak wyprowadzić z równowagi swoim zachowaniem, to co będzie jak wejdzie w okres dojrzewania??? Wiem, gimnazjum z internatem daleko od domu!
 
MisiaMonisia- Ja też się codziennie przyglądam mojej bieliźnie. Od początku ciąży mam baaardzo dużo wydzieliny. Raz miałam bakteryjną infekcję, dostałam antybiotyk, po którym jestem prawie pewna, że nabawiłam się grzybicznej...;/ Zastosowałam zapobiegawczo globulki bezpieczne w ciąży i zobaczymy, czy wydzielina się zmieni. Jeśli tak to super, jeśli nie to nic z tym nie będę robić- widocznie tak mam być. Ale martwię się tym podobnie jak Ty.

Miałam dziś ogrom emocji związanych z tymi zakupami. Niby nie dźwigałam nic ciężkiego, ale naschylałam się, bo co chwila po coś sięgałam, potem pokazywałam wszystkim gościom. Potem zebrałam i rozwiesiłam kolejne pranie. Teraz mam silne ciągnięcie w podbrzuszu i kłucie;/ Leżę i złoszczę się na siebie, że jestem taka nieostrożna. Chyba czas przestać udawać, że nie jestem księżniczką i w ciąży można robić absolutnie wszystko. Zacznę na siebie bardziej uważać:)
 
dziewczyny co do wydzieliny...to ja maiłam tak w poprzedniej ciąży....było jej tak dużo,że czasami musiałam podpaski używać!!!!!latałam..biegałam,badałam i nigdy żadnej infekcji nie było..a lekarz powiedział,że to normalka w ciąży,że to hormony..więc dziewczyny nie stresujcie się...no chyba że ta wydzielina jest brązowa,szczypie,piecze i brzydko pachnie!!!

Anulka skąd ja to znam......ja aż się boję co będzie dalej!!!!my też się często kłócimy właśnie z tego powodu...b
 
rr.png
Hej brzuchatki :) mam pytanko do dziewczyn posiadających rogale, czy wasze potrafią się zwinąć w takie coś powyżej :-)? Zależy mi, żeby nie był sztywny.

Iman proszę nie smutać, przyjedzie mężuś niedługo !!!

Anulka no ja niestety z wychowaniem dzieci nie mam doświadczenia, co nabroił?

MisiaMonisia u mnie też dużo tego ucieka, ale chyba tak ma być !!! Gdybym się wszystkim martwiła to bym oszalała, ale rozumiem Cię, masz złe doświadczenia...
 

Załączniki

  • rr.png
    rr.png
    39,2 KB · Wyświetleń: 28
Micela- mój się tak zwija:) Wydaje mi się, że wszystko zależy od wypełnienia. Większość ma takie kuleczki w środku. Mój ma coś podobnego do wypełnienia poduszek. Nie jest absolutnie sztywny, mogę go formować na wiele sposobów. Nie wiem, jak zachowują się takie z kuleczkami. Ogólnie rogal do tej pory nie był mi niezbędny, ale wraz z powiększającym się brzuchem, jest mi coraz wygodniej z nim. I uwielbiam go za to, że właśnie potrafi się tak zwinąć, bo podkładam go sobie pod plecy jak siedzę na łóżku albo pod nogi kiedy mi spuchną. Moc zastosowań:):):)
 
reklama
Do góry