reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Kobita będzie dobrze chciala bym tez juz mieć to za sobą my dopiero 5 listopada.
IDE zaraz po książki na pocztę bo przyszly :)
Ktoś ostatnio pisal o zupie kalafiorowej i oczywiście musialam zrobić ;)
Patrycja czytalam ostatnio o tym medicover i to jest szpital prywatny ty będziesz tam rodzic? Tam slawne aktorki rodzily ;)
Ktoś ostatnio pisali,ze ma dziecko z AZS w czym kapiesz malucha? Ciekawe czy drugie moje,tez będzie alergikiem oby nie.
Sorry,ze nie pisze imionami,ale skleroza ;)
 
Kobita trzymam mocno kciuki za wizytę będzie dobrze :-)
Ja wstawiłam pranie poćwiczyłam i potańczyłam nieco żeby się nie za bardzo zgrzać a teraz będzie chwila relaksu i poogladam sobie jakiś fajny program na TVNplayer dobrze mieć energię :-) życzę Wam również energii.
 
Mamusia cały czas zastanawiam się nad prywatnym porodem. Aktualnie chodzimy tam na usg i na wizyty na Inflancką. Rozważam porod pomiędzy Inflancką, a Medicover. Zobaczymy jak będzie przebiegać ciąża. Chcę też obejrzec sale w obu szpitalach.
 
Dziewczyny, zmykam zaraz na zajęcia. Chorujące niech wypoczywają, &&&&& dla wizytujących, urlopującym życzę dobrego wypoczynku. A wszystkim miłego dnia życzę. :tak:
 
reklama
Hej, zrobiłam już swoją połowę drogi i pałeczkę zmiany biegów oddalam mężowi. Jemy drugie sniadanko :) Mała już dokazuje :)
Słońce się przebija przez chmurki więc nie jest źle :)

Kasikz, Kobita trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&& :) będzie dobrze!
 
Do góry