reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Krropelka, fajnie, że chociaż dzidzię pooglądaliście. A u mnie córa:-) I uparta jak cholera, bo nie chciała się obrócić w odpowiednią stronę. Spała sobie smacznie, a tu ją budzą... Jeśli będzie taka uparta i lubiąca postawić na swoim panna jak i mamusia, to ja się wypisuję...

No dzisiaj to kolega w pracy sprzedał mi taki tekst, że szok! "jeśli córcia będzie taka ładna jak mama, to się nie opędzi od adoratorów:-)". szczęka mi opadła...

U mnie nie sprawdzają się póki co wróżby, że dziewczynka odbiera urodę mamie. Ale to na razie. Buzia gładka, bez niespodzianek pryszczowych czy przebarwień. Krosty z buzi przeniosły się raczej na tyłek, ale jego akurat nikt nie musi oglądać, ha, ha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja chyba wpadnę niebawem w zupełnie inny szał... pieluszek wielorazowego użytku:D:D:D O ile nie skapituluję po pierwszym założeniu:D Ale mówię Wam, są po prostu piękne, sama bym nosiła:p:p
 
Xenian znam ten szał:-) używałam z drugą córką od 4 msc jej życia. Były piękne, łatwe w użytkowaniu i wystarczyło wyprać wkład. Pupa się nie odpażala.
 
haven - ja tez planuje fryzjera, mam nadzieje, ze w sobote następną mnie przyjmie :) ja obecnie zapuszczam a moje wlosy sie buntuja i robi mi sie jeden wielki kołtun
gratuluje wizyt i poznania lokatorów
Micela najwazniejsze abys ty sie z tym dobrze czula, ale pamietaj, ze to zawsze jest operacja.
żgutek - ale wyprawka :)
kropelka o tyle dobrze, ze wizyta rodzinna i wiadomo, ze dzidzia zwala :) moze sie ujawni na kolejnej

a my dzis pracowicie, domowo i znow z bolem glowy, ale dalam rade bez tabletki. a jutro planuje odwiedziny znajomej z 3 tygodniowym bobaskiem i juz sie nie moge doczekac :)

 
Kropelka to fajnie że częściowo wizyta udana, trzymam kciuki za Haloweenowe wizyty.

Ja ciuszki wszystkie dostałam nie kupowałam to część Mama kupiła albo są po moich dwóch córeczkach chrzestnych.

Xenian masz rację cudne bo mojej siostry mała nosiła takie bardzo mi się podobały

Margerrita bidulku współczuję bólu głowy
 
Z@t- czyli używałaś kieszonek, czy otulaczy? Jaki system sobie opracowałaś? Marzę o tym, żeby pieluchować ekologicznie i ekonomicznie, ale zobaczymy jak to wyjdzie. . Ale oczywiście to tylko teoria:D Już sobie założyłam, że pierwsze 2-3 miesiące odpuszczam. A jak mi się trafi pooper wyborowy, myślę nawet nad wysadzaniem... Gdybym kupowała nowe pieluchy, pewnie robiłabym wszystko, żeby ich używać. Ale póki co mam komplet z drugiej ręki, nie będzie mi szkoda, gdyby mi się nie udało przejść na ten system. Dokupię jeszcze kilka nowych oczywiście, ale bazę już mam:) Fajnie, że się przyznałaś, będę do Ciebie biegać po rady:p
 
ja się też nad tym zastanawiałam, ale ostatecznie nie wypróbowałam, za to mogę polecić wkładki laktacyjne wielokrotnego użytku, spora oszczędność, oczywiście dla mam karmiących : ) butelkowym się nie przyda
żgutek już jest lepiej - dzięki :) fajnie masz, bo naprawdę sporo tego dostałaś
 
Żgutek ale piękne ciuszki dostałaś i mamusia też super, ze coś od siebie dołożyła :)

margeritta- tak, tak, wiem właśnie, dużo nad tym myślałam, ale bardzo dziękuję za zrozumienie :). Odpocznij sobie, to może ból przejdzie :)

Kropelka ale się uparciuch trafił, ciekawe czy to nie córa czasem ;)

Dziewczyny dostałam bardzo blisko pępka kilka kopniaków chyba !!! tak jakby ktoś pukał z wewnątrz czy to to ??!! Zaraz po tym jak na siłę zjadłam ciastka i czytałam wasze posty :-) ble nie lubię zbytnio słodkiego, ale byłam głodna, a ciacha były pod ręką :)
 
Świetnie czyta się takie dobre wieści na naszym forum :)
Podczytuje Was na biężaco, ale jakoś strasznie zalatana jestem ostatnio.
Na głowie mamy zakup samochodu i jeździmy po salonach, chociaż ja zdecydowanie wolę zakupy dla dziecka.

Różyczka jest dzisiaj bardzo ruchliwa! Jeszcze tak dużo się nie wierciła, co chwilę mnie zaczepia :)
 
reklama
Do góry