reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

a ja nadaje jeszce spod kolderki :-). moj M dzis mogl pojsc troche pozniej do pracy i zaprowadzil Filipka. a ja juz jakos usnac nie moglam, ale przynajmniej polezalam to calkowitego wybudzenia :tak:.

Sunajka tez dzis planuje wkoncu zabarac sie za prasowanie malentasow. jak wyjdzie sie okaze, ale sa szanse skoro wczoraj posprzatalam. zupka- obiad tez tylko do odgrzania a na wieczor wystarczy ze mlode ziemniaczki unyje, obiire kilka marchewek i wsadze kurczaki do piekarnika.
jeszcze jakies ciacho- no, ale to to juz przyjemnosc i sie tak zmuszac nie musze.

a za oknem wyjatkowo nie pada. rzadkosx w ostatnich dniach. slonca. o prawda nie ma i chhba nie bedzie, ale dobry choc brak deszczu.
no nic. trzeba sie wydobyc spod kolderki, bo Teos glodny na sniadanie :tak::-D
 
reklama
Witam sie z rana ;-)
Za oknem nadal szaro-buro,synus jeszcze pod kolderka sie wygrzewa,nie spi juz ale lezy i oglada bajeczke :-) I przyszlo ochlodzenie do nas,niby na dniach ma popadac z nowu snieg,zobaczymy jak sie im to sprawdzi :baffled:
aknytsuJ zgadzam sie z dziewczynami,dojdzie bobasek i wszyscy zaczna rzucac swoimi zlotymi radami i sie beda jeszcze wiecej wtracac wam do zycia itd a wiadomo ze kazdy chce robic po swojemu a nie jak inni chca,teraz szwagierki dzieci szkodza tylko Ci w kosmetykach i innych duperelach a wiadomo ze malenstwa tez nie bedziesz obserwowac cala dobe i nie wiadomo jak sie te lobuziaki beda zachowywac kolo takiego bobaska.Na samym poczatku bedzie trudno ale bedziecie na swoim i nikt sie wam nie bedzie wtracac wiec jak tylko macie taka mozliwosc to uciekajcie a zobaczysz ile to bedzie plusow ;-)
sunajka powodzenia,pracowity dzionek Ci sie zapowiada ;-) Ja mam zamiar wysprzatac chate dzisiaj :-)

Milego dnia zycze wszystkim ;-)

 
Sunajka a jaka stronę chcesz założyć? Ze stworzonymi przez siebie cudeńkami?

Krropelka życzę udanego dnia i rocznicy!

AknytsuJ wierzę że decyzja o wyprowdzce choć trudna to przyniesie wiele korzyści.

U mnie niestety nieciekawie. Właśnie tata był mnie poinformować ze zmarła moja babcia. Jutro pogrzeb. Sama nie wiem co zrobić, zostać czy jechać. Smutno mi. Choć wszyscy się do tego przygotowywali juz od dwóch lat, bo była chora i wiek tez piękny bo 93 lata, w lutym miałaby 94... :(
Muszę czymś zająć głowę. Na szczęście prasowanie wczorajszego prania czeka, a kolejne właśnie się kończy prać...
 
antytsuJ - przelicz może ile was kosztuje żywienie szagierki? i niszczycielskie zapędy dzieciaków. wtedy może sie okazać że na jedzeniu oszczędzicie przynajmniej połowę kwoty wynajmu


kradz - kondolencje z powodu śmierci babci. moja zmarła 8 lat temu, była w podobnym wieku. też byłam wtedy w ciąży.
 
Kradz kondolencje trzymaj się ciepło
Co do strony można tak powiedzieć z moją firmą zajmuję się ciuszkami ciazowymi i do karmienia
A ciuszki do córki śpiwork i rozki czy też inne cuda z zamiłowania
 
Hej mamuśki :-)

U mnie dziś od rana radośc. Za oknem piekna słoneczna pogoda, przylatuje mój W i az chce sie cos robic :)

kradz przytulam kochana.....

aknytsuj uciekaj..... :)

Ja mam też kiepską sytuacje z bratową Całe szczescie oni mieszkaja w uk ale, że mnie czeka przeprowadzka do uk to czarno to widzę. Ostatnio powiedziałam mojemu W, że jak urodzi się Lila a bratowa będzie ją traktować tak jak mnie to mała będzie do niej mówić prosze pani :p i dziwnie to bedzie wyglądać bo mój brat ma być chrzestnym ale co tam Dobro dziecka jest dla mnie najwazniejsze :)
 
Znalazłam kilka ofert, po pracy sobie zadzwonie umówię nas na oglądanie.. Jakos sobie poradzimy.. Tak jak jest teraz nie może być.. Najgorsze jest to ze ja od początku chciałam cos wynająć.. Ale teściową nas tak zakrecila z kupnem jakiegoś mieszkania co nie wypaliło i zamieszkaliśmy u nich.. Pierwszy miesiąc byl ekstra bo byly wakacje.. A nikt mi nie powiedzial ze od wrzesnia będą dzień w dzień siedzieli nam na glowie siostra eS. ze swoimi rozwydrzonymi dziecmi..
 
Swoją drogą Aknytsuj to dziwne że siedzą cały dzień. Może Twoja bratowa jest zmęczona opieką nad dziecmi więc zwala to na matkę... Koniecznie ogarnijcie coś swojego, najważniejsze żeby ta sytuacja nie odbiła się na waszym związku i musicie też dotrzeć się jako rodzice, a ciężko to robić gdy inni wciskają swoje trzy grosze i dobre rady....
Zarunia zarażasz optymizmem:-)
 
reklama
kradz wspolczuje... i jak to by powiedzial moj Filipek: tuli tuli

nas pogoda nie rozpieszcza. deszcz wkoncu spadl. byl nawet snieg z deszczem. i wiatr.
ja jakos cieplo sie trzymam. odwiedzila mnie kolezanka i nakarmilam ja zupa. wpadla babcia mojego M po sloik zupy na wynos. upieklam tez Lapki Tygryska marcepanowe. i dwoe juz zjadlam. a Filipek pozera pierwsza. pewnie niebawem utbe sobie drzemke, ale potem mysle, ze dam rade wyprasowac ciuszki Teosinka mojego.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 30
Do góry