reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Agaawa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Luty 2013
Postów
2 702
Miasto
Wrocław
Widze, ze nie chcą sie ujawnić żadne marcowe mamy, a ja sie juz doczekać nie moge, żeby z kimś sobie ponarzekać i poopowiadać o swoich lękach i obawach, oraz o radosciach!

Dlatego otwieram nowy wątek. Ja mam termin na 1-3 marca 2015.

Zapraszam wszystkie marcowe mamy na wątek:)) ujawnijcie sie! W kupie raźniej:-D
 
reklama
Agawaa - pamietam Ciebie ze staraczek! Gratulacje i bardzo się cieszę że fasolinka u Ciebie zamieszkała!!
 
Bardzo się cieszę,że już powstał ten temat:) Mi wychodzi termin na 5-6.03,15.07 idę do lekarza potwierdzić ciąże.
Agaawa masz już jakieś objawy-oprócz braku okresu ;)? Jak sie czujesz,kiedy masz wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Iwo, no troche to trwało, zanim sie udało.

Majowkaa... Byłam na pierwszej wizycie pecherzykowej - widziałam pecherzyk, poza tym ciagle mierze przyrosty bhcg jak zwariowana, bo jestem po dwoch stratach. Ale wszystko na razie ok. Przyrost przez 48 h przy dużych wartościach ładny. Wiec postanowiłam wczoraj sie zacząć cieszyć choć troche, a nie stresowac i zamartwiać. Bo wierze, ze tym razem dotrwam do urodzin Groszka. Wizyte najbliższa na USG mam w luxmedzie w pn, a we czwartek juz u mojego gina prywatnego.
 
No nareszcie jest wątek. I ja się ujawniam wobec tego nieśmiało. Termin wg OM na 8 marca. Na BB jestem od maja 2008 ale z racji że zapomniałam swoje hasło, zmieniłam mail, musiałam założyć nowe konto. Mam dwie córeczki 3 i pięć lat.
Byłabym znowu lutówką ale jak juz Agawa wie, tuż po pozytywnym teście w dni @ dostałam @. Teraz już 33 dc i wciąż się trzymam, oby tak dalej.
Z objawów to tylko piersi i brzuch dość mocno boli, jajnik kuje.
 
Z@t witaj :)
Agaawa na pewno teraz bedzie dobrze!
ja mam jednego synka 20 mies. z drugiej ciąży,pierwszą ciążę straciłam w 8 tc. Ja się cały czas fiksuje,że jest coś nie tak,bo jak na razie,to czasem boli mnie brzuch i na początku bolały piersi a teraz juz nie bolą,dlatego się trochę martwię.Jak na razie 3 testy pozytywne i jest to już 34dc,a owulację miałam 16-17.06-wiem,bo miałam monitoring.
 
cześć mamusie marcowe gratuluje :) marcowe maluchy są fajne. Ja też jestem marcowa mama ale z 2013 dokładnie 14.03 i do marca czuje sentymenty ;) powodzenia!
 
Czesc dziewczyny, witam sie i ja :) z kalkulatora internetowego wychodzi mi termin na 1.03. Wizyte u lekarza mam 11.07 :)
 
reklama
Ojej to już marcowe mamy...super...

Życzę Wam spokojnej i bezstresowej ciąży. Bezbolesnego rozwiązania i mnóstwa wzruszeń jakie dostarcza świadomość dzidziusia w brzusiu.

Mama Grudniowa
 
Do góry