reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Hej!
Krropelka ale pyszności!
Sunajka ja też ciągle wpierdzielam coś słodkiego. Miałam fazę ba ciastka, potem na czekoladę, a teraz na ciasta wiec tez piekę :)
Na moja kuchnię też nikt nie narzeka. Nawet dostaję sporo komplementów choć do poziomu masterchefa jeszcze mi brakuje hehe. Ale gotować i piec lubię :)
Zaczęłam też szyć, zrobiłam tunike i dwie sukienki jeszcze w ciąży ale teraz nie ma czasu na siedzenie przy maszynie. Jedynie mężowi spodnie podwijałam. Ale na pewno do tego wrócę.
Zazdroszczę umiejętności dziergania. Nie mam cierpliwości do takich działań :) może na starość? ;)
 
Jestem przerażona ,mała obok ciemiączka uderzyła sie ,nie płacze ani nic ale ma trochę czerwone . Nic jej nie będzie ?;( zapłakała chwile i mocno dość sie walnęła. Przebierałam ja a ona sie uniosła a na przewijaku mam Polke ;(
 
Jest trochę zaczerwienione ,to na obrzeżach jakby tych kości , ale zachowuje sie normalnie , ktoś mnie nastraszył Że potem może być gorzej
 
31 lipca Mieszko powiększył grono Aniołków. Tak bardzo walczyliśmy o jego życie. Zmarł nagle pozostawiając najpiękniejsze wspomnienia. Tak bardzo nam go brakuje.
 
brak mi słów ... :-:)-:)-:)-( tak bardzo bardzo mi przykro ... :-( (*)(*)(*) dla kochanego aniołka ... przytulam Cię mocno ...
 
reklama
Do góry