reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej dziewczny :)
Nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta ale przyszlam sie przywitac :)
Dawno mnie nie bylo, troche Was podczytywalam ale ostatnie tygodnie byly intensywne i juz nie wiem co u kogo :)
Wszystkim gratuluje cudownych dzieciaczkow i mam nadzieje ze porody nie byly takie straszne :) Mam nadzieje, ze uda mi sie wpadac czesciej i bardziej regularnie :)
Pozdrawiam razem z Lilianką :*
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Mam na imię Tosia i jestem mamą małej marcowej rybki-Julki :) Czytam Was już od dłuższego czasu i kibicuję maluszkom ale nie mogłam się zebrać żeby coś napisać z braku czasu.

Jak Wam idzie rozszerzanie diety? Ja miałam plan poczekać do końca 6 msc ale ponieważ mała spadła z wagą na 25 centyl to pediatra kazała wprowadzać mięso :) I tak przecieramy od dwóch tygodni marchewki, dynie, ziemniaczki i wcinamy kaszki.
 
Jullax, witaj :-).
w pełnym 75 centylu jesli chodzi o wagę. i w 90 wzrostem.
dieta rozszerzona już na full. wcina wszystko.
dziś np dałam ponadprogramowo własnoręcznie upieczonego łososia - jadł i nogami wierzgł, że za wolno daję :-)

zarunia, fajnie że postanowiłaś wrócić :-)
 
Dzięki elżbietka :) fajnie, że ktoś mnie jeszcze pamięta :)
Witaj jullax :) u nas z rozszezania diety to moja Lila najbardziej lubi moje mleko :p na razie dostaje małe ilosci na spróbowanie głownie jabłko, banan i jakieś warzywne ciapki ze słoiczków :)
 
oooo Sunajka to urodziłyśmy w tym samym dniu :) my też dziś kończymy pół roczku :) Lilcia rośnie jak na drożdżach tylko drobinka z niej taka, że ojeju :) buziaki dla synka z okazji ukonczenia 6-ciu miesiecy :*
 
Elżbietka, to twój synek pewnie już się zabrał za raczkowanie, pamiętam że się bardzo szybko nauczył obracać.

A jak wasze maluszki, siedzą już samodzielnie?Julka na razie preferuje brzuch, nawet spacery spędza na brzuszku i tylko wystaje łebek z gondoli. Więc do spacerówki się nie przesiadamy.
Wszystkiego najlepszego dla Jubilatów !!!
 
reklama
Zarunia- ja Cię też pamiętam :) Franio też już skończył pół roku kilka dni temu. Ale tak szybko czas leci że że się jakoś nie zdążyłam pochwalić :)
 
Do góry