reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Alia, niezła kwota, ja płace w wawie 150 za wizytę, za każdym razem robi mi usg, ale na tego doktorka jakoś akurat mi nie szkoda bo zwolnięnia do pracy daje bez problemu i facet jest strasznym optymista, zawsze tak pozytywnie nastawiona od niego wychodzę.
Niestety, większość badań tez muszę robić prywatnie, coprawda zaproponował mi raz podjechanie do siebie do szpitala żeby mi zrobili za darmo, ale nie chciało mi sie przebijać przez poranne korki ;)

Moja córa generalnie ładnie je większość rzeczy poza mięsem, które je sporadycznie, naprawdę jest święto jak jej smakuje. Ale za to je duzo warzyw i owoców bo lubi i z tego sie cieszę.
 
reklama
Serduszko! Kciuki zacisniete :)

Co do kolezanki: to tak jak napisalam ostatecznie musieli jej cc zrobic a byla w terminie- doslownie:) od poczatku miala na 17.02 i tak tez Natan przyszedl na swiat:)
 
A ja mialam nie lazic juz a i tak laze,bo jak mam szukac miejsca parkingowego w miescie i lazic za biletami i sie stresowac czy starczy czasu to wole isc pieszo. Cien u nas tez taka berbelucha :/. Cien te skurcze to nie skurcze hehe. Ja non stop mualam powyzej 20,skurcze uznawali dopiero powyzej 30,wiec chyba sie nic nie zapowiada :p. Serduszko kciuki! Ja juz mam spilowany zabek ;)
 
Izik juz do domku, super :)
Zazdroszcze rozpakowanym mamuskom :D
Kubus i maz Cocosh tez do domku, super piatek, zaczal sie dobrze dla wiekszosci ;)

Ja dwie pobudki na siku standardowo
Cien skurcze na 14% i to byly juz te bolesne ? Alleluja, co bedzie przy 90%... ;] I nie cierpie takiego podejscia, jak lezysz w szpitalu a oni o niczym konkretnym nie informuja, przeciez po co ciezarnej takie informacje... :)
Maya jak tam w szpitalu, wiesz cos nowego ?
Fanti to gratulacje dla synka, ze sie przelamal i zjadl ;)
Edit ja tez zawsze mysle o odchodzacych wodach jak wstaje :D


No jak czułam lekki taki bol jak przy miesiaczce i wtedy pokazywalo te 14 %.
 
Kciukasy serduszko :)

My zaraz jedziemy zrobic zakupy, ze jutro nie lazic bo moj mezus ma plan zrobic 'sesje brzuszkowa' :D Watpie, ze cos z tego wyjdzie ale zobaczymy :D
A dzis sie wreszcie biore za dokanczanie pokoiku, tzn musze powiesic zaslonki, nakleic gwiazdki i samo to zejdzie mi pewnie z 2h ale jak moj pojdzie do pracy to mam czas :)

Wczorah ogladalam taki serial czy co to bylob 'Polozne', troche sie obeznalam w temacie :D Nawet to wszystko nie wyglada tak strasznie jak na razie :]
 
reklama
Z mojego pokoju jedna pani idzie do domu, miala podejrzenie ze dziecko malo wazy ale ze jest ok.a druga ma na dzis termin i zalozyli jej cewnik Folleya, ciekawe czy bede świadkiem akcji porodowej :p
 
Do góry