reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

A nie muszę poczekać aż skończą go naswietlac?
Wlasnie Bar zapytaj .Maly chyba caly czas sie nie opala ...juz nie pamietam bo pierwsza corcia miala silna zoltaczke i tez duzo lezala pod lampami ale karmilam normalnie .Zapytaj czy powodem jest mala masa urodzeniowa czy co . Najlepoej lekarza od noworodkow albo jakiejs fajnej siostry.
 
reklama
Wow ile nowych mamusiek. Wszystkim z całego serca gratuluję.
Bar Bra zobaczysz bedzie dobrze. Miałaś naprawdę dużo stresów a to wpływa na karmienie. A Grześ jest cudny szybko nadrobi wagę.
Sarna jak ja ciebie rozumiem. 1 ciąże przenosiłam i miałam takiego doła myślałam że nigdy nie urodzę.
Ja właśnie leżę pod ktg ale spoko nic się nie dzieje. Mam przeczucie że tą ciążę też przenoszę.
 
Bursztynek jeszcze raz gratulacje :*** mała jest cudowna ❤

Bar tak jak dziewczyny pisza może popytaj jakiś fajnych babek ! Żeby więcej szczegółów powiedziały kiedy możesz go dostać :) kto pyta nie błądzi ^^ ja to bym była upierdliwa po za tym mnie już na patologi znają bo wiecznie coś chciałam wiedzieć :D haha

Volka może też ciężko ze stolcem bo jak piszesz to nie dostajesz tam aż tak dużo jedzenia...

Ja w nocy z 6razy siku a bylam już później taka zła ! Bo mnie strasznie przy sikaniu dol brzucha boli :/ i mecze się żeby parę kropel poleciało ale mam zamiar jutro wpechac się na wizyte!



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Mloda ja mam tak z tym bolem jak chwilke przytrzymam albo jak maly uciska .Nie moge sie wtedy nawet wyprostowac.
 
Sarna proszę nie dołuj się. Masz wspaniałą córeczkę, męża mamę koło siebie. Masz nas żeby się wyzłościć. A dzidziuś cóż. Sam zdecyduje kiedy wyjść. Pomysl jak precyzyjnie wymyśliła sobie wszystko natura. Potrafi stworzyć w naszym często niedoskonałym ciele drugie tak idealne ciałko. Więc skoro bez właściwie naszego udziału po dostarczeniu odpowiedniego materiału samo stworzyło taki mały cud to i będzie doskonale wiedziało kiedy ma pozwolić dzidziusiowi wyjść z niego :)
 
Kate to zależy czy L4 dostawałaś z zusu czy pracodawca płacił. Sprawdz na przelewach kto płacił. Jak ZUS to musi PIT wysłać . Ale jak do tej pory nie dostałaś to raczej pracodawca Ci płacił bo termin wysyłania pitow jest do końca lutego
Po 33 dniach placi zus juz ale wyplate cala dostawalam z pracy wiec nie wiem czy dostane drugi pit
 
Dzieki Fanti, ale hormony biora górę. Rycze jak bobr. Nic mnie nie cieszy.
Manka jutro mi sie konczy 41. Tydz i w srose idzie 42. A mama ma bilet na sobote. Ale moze zostanie dluzej.
Ja po prostu nie mam juz sily. Becze jak nastolatka ale to jest silniejsze.
 
reklama
Volka nie chodzisz do toalety bo nie masz po czym.... przecież nic nie jadłas to masz jelita puste.

U nas dzisiaj spokój, mały ciągle śpi a ja też mam leniwy dzień.... a miałam takie plany hihi i jak zwykle nic z nich nie wyszło ;)
Głowa mnie strasznie boli dzisiaj ale to może dlatego że od piątku nie wychodzilam z domu :/
Przyszedł mi dzisiaj chicco polly magic ale jeszcze go nie wyprobowalismy bo dziecko śpi, jest przebierane, zje i znowu śpi....
 
Do góry