reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziewczyny mam moze dziwne pytanie...ale w ktorym tygodniu ciazy powinnam pojsc do ginekologa ?Mam pobolewania a raczej uklucia po bokach brzucha i bol w dole plecow .Pracuje i moze ten bol zwiazany jest z tym ?
 
reklama
Lewusek idz do lekarza wtedy kiedy ty to uwazasz za sluszne. Jezeli cos Ciebie niepokoi to sie tez nie zastanawiaj i idz porozmawiaj z lekarzem.

Mnie w dole plecow polalo przez dwa dni po @ i przeszlo. Teraz bola mnie jajniki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Mnie również plecy bolały i kluly jajniki a najmocniej wtedy kiedy miałam mieć okres a potem jak zaczęłam juz 6 tydz wszystko przeszło teraz jedynie mnie kłuje po prawej stronie od czasu do czasu jak chodzę
 
Wychodzi ze jestem czwartym tygodniu ciazy niewiem czy to nie za wczesnie.Jutro powinna byc @ a test pozytywny wyszedl juz 3 dni temu
 
Mi ginekolog wykrył ciążę w 4 tyg ale mówił ze mam szczęście bo nie u każdego tak szybko widać. Mój zarodek miał wtedy 1mm i ja test zrobiłam 2dni po spodziewanej i wyszły 2grube kreski
 
ALISZA a mialaś usg?czy polozna nie robi ??bo nie wiem.bede dzwonic do lekarza i sie sprobuje na dzis umowic za bardzo mnie boli jeszcze do tego bol krzyza doszedl,mam zle przeczucia.......pojde prywatnie najwyzej bo do swojej sie nie dostane

Tutaj w Uk nie robią usg, dopiero w 12 tyg, ale z krwi napewno wykryją.
 
ja juz po wizycie, na usg widziałam zarodek, ale serduszko jeszcze nie bilo, no i nie bedzie bliźniaków ;-)

z wizyty jestem raczej mało zadowolona, poszłam do medicaveru prywatnie, lekarka wypytała o rożne rzeczy ale nie założyła karty ciąży, nawet nie zapytała jak sie czuje, zupełnie inaczej niz było to przy pierwszej ciąży

chyba więcej do niej nie pójdę...
 
nie moge dodzwonić się do gina kurde nie zdziwie sie jak na urlopie jest.moja dopiero wraca 23 i wtedyjestem umowiona chcialam isc do innej i dupa.wogole w okolicy jest 4 ginek tylko do reszty nawet nie dzwonie bo to patałachy i za wizyte biora 150zl.
 
reklama
Hey. Jednak witam się ponownie-reaktywacja ;-) pojawilo się krwawienie w terminie @ wiec myślałam ze lipa ...ale wieczorem wczoraj nastąpił koniec ... mezy do całodobowej apteki pojechal kupił test;dzisiaj rano zapodaje - pozytyw ...dzwonie wiec do lekarza który mi pierwsza ciaze prowadził i mowie o co chodzi; kazal przyjechać .. robi usg a tam niespodzianka ;-) pecherzyk ! I nie widać źródła krwawienia ... mowi ze może naczynka popekaly albo co, krwiakow ani nic podobnego brak ... takze mam zestaw leków i lezonko ... w następny piątek kolejna wizyta
 
Do góry