reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Anula nie znajde albo nie ma takiego nr albo urlopy albo nie odbierają na IP nie pojade bo bez sensu w wek usg jest nie czynne i wogóle szpital ma miano rzezni
 
Patrycja trzymam kciuki ...również odpoczywaj i zdrowka dla synka ....

Fruzka o kuzwa .... no dziad ...mam nadzieje ze kogoś znajdziesz !

Poziomka super ze jest pecherzyk ;-)
Szkoda tylko że we wczesnej ciąży lekarze w większości podchodza do tego na chlodno i na luzie kiedy my ocZekujemy zaangażowania grrr ....

Paulina mi test teZ szybko wyszedł ... ginek ma dobry sprzecior ;-) moj tez dZIs dojrzal i to super wyraźnie nawet ... teraz byle by do bicia serduszka przetrwać a później będzie z górki
No właśnie... te tygodnie aż to serduszko zacznie bic są najgorsze.... a potem to juz tylko większe bedziemy z miesiaca na miesiac :D

no dolega ze w szpitalu byl

A syn ogólnie chorowity, tym razem jednak to serduszko. Stymulator serca miał wszczepiany z powodu bloków serca 2 stopnia. Jest to dodatek to kilku innych chorób niestety....
 
Mi kuzynka położna mówiła ze tak ok 10 zakładają kartę ciąży właśnie ze względu na poronienia a potem to już muszą bo to jest jakoś tam sprawdzane czy jakoś tak :p
 
Patrycja moj syn też z sercem ma problemy wrodzona wada serca,ale ona to pikuś plus tachykardia nadkomorowa.zdrówka dla synka,gdzie go leczysz?tzn w jakim mieście ??mój jak ląduje w szpitalu to ja z nim zostaje
 
reklama
Patrycja moj syn też z sercem ma problemy wrodzona wada serca,ale ona to pikuś plus tachykardia nadkomorowa.zdrówka dla synka,gdzie go leczysz?tzn w jakim mieście ??mój jak ląduje w szpitalu to ja z nim zostaje
U nas jest niedomykalnośc zastawkowa, wspomniane wczesniej bloki serca i częstoskurcz nadkomorowy czyli wspomniana przez Ciebie tachykardia .... Ja z nim akurat na noc nie mogłam zostawac bo był ciągle na intensywnej. Dlatego tez od samego rana aż do czasu jak usnął siedziałam z nim... Leczymy sie w Śląskim Centrum Chorób Serca.
 
Do góry