reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja OM miałam 31.05 a pozytywna beta wyszła mi 23.06 :tak:




Oooo jak szybciutko :) :) a myslicie ze zwykly test apteczny juz cos pokaze? W pierwszej ciazy zrobilam test za szybko i jakiez bylo moje rozczarowanie gdy pojawila sie tylko jedna kreseczka.. dlatego teraz nie mialam zamiaru sie spieszyc z testem, ale jakos nie moge sie doczekac zeby poznac wynik ;)
 
reklama
Beta 0,1.a więc raczej nici z tego :/ no trudno.ale wiecie dziewczyny nie płaczę bo choć bardzo chciałam to 3.06.miałam rtg i zaczęłam się bać, że coś może nie wyjść dobrze...
Myślę, że beta jest wiarygodna.Panna Myszka a ile ci wyszło na wyniku? Dużo czy jakoś nisko skoro to początek był ciąży?
Jak to człowiek sobie wkręci objawy ;) choc dzis bardzo zakreciło mi sie w glowie!!!! I myślę no ciąża! A potem odebrałam bete
 
Myszka czyli już na początku 5 tc? a dlaczego tak szybko, mam nadzieję że nie tylko po kasę :|

Raczej dlatego, że ja nie jestem "normalną" ciężarówką, tylko po przejściach i ciąża od początku wysokiego ryzyka i zagrożona. Później mój lekarz jedzie na urlop, więc woli teraz zobaczyć czy wszystko ok.

Beta 0,1.a więc raczej nici z tego :/ no trudno.ale wiecie dziewczyny nie płaczę bo choć bardzo chciałam to 3.06.miałam rtg i zaczęłam się bać, że coś może nie wyjść dobrze...
Myślę, że beta jest wiarygodna.Panna Myszka a ile ci wyszło na wyniku? Dużo czy jakoś nisko skoro to początek był ciąży?
Jak to człowiek sobie wkręci objawy ;) choc dzis bardzo zakreciło mi sie w glowie!!!! I myślę no ciąża! A potem odebrałam bete

Byłam 9 dni po owulacji, beta wyszła 24.
 
Witajcie dziewczyny! Mogę dołączyć do Waszego grona? Wczoraj miałam termin @, nie pojawiła się. Dwa testy zrobione i każdy z nich potwierdził...dwie kreski. :-):-) jestem już mamą z marca 2014 r. i jak dobrze pójdzie (odpukać w niemalowane) to drugi maluszek również pojawi się w marcu. :tak: Ja póki co nie mam żadnych objawów...no może poza tym że biegam do łazienki za potrzebą średnio co godzinę. :-D
 
Cześć.

Mogę dołączyć? Trzy testy wyszły pozytywnie. W piątek idę do lekarza. Mam już córkę Hanie z sierpnia 2013 i bardzo pragmelismy rodzeństwa dla niej.3 miesiące starań i chyba udało się. Z OM termin wychodzi mi na 3 marca.

Pozdrawiam
 
reklama
chrobek pewnie że możesz czym nas wiecej to weselej :) śliczne imie córcia ma bardzo mi się Hania podoba

A dziekuje, nieskromnie powiem, ze wiem, ze jest sliczne. Jak trafi nam sie druga corcia to bedzie problem z imieniem, bo najpiekniejsze jest juz zajete przez nasza pierworodna ;-)
 
Do góry