reklama

Marcowe mamy 2016

Chrobek co za gość masakra oby mi się nic takiego nie trafiło
Ja po kąpieli wysmarowana wypachniona ide do łóżka a rano znowu na krew i potem do Katowic odezwę się jak wrócę bo nie biorę tableta jutro że sobą :)
 
reklama
Jeeeeny zaspalismy do przedszkola :p. Pierwszy raz mi sie to zdarzylo. Nie wiem czy budzik nie dzwonil czy go nie slyszalam,ale tel.zawsze wlacza mi sie o 7 a jak sie sama obudzilam o 8 30 to byl wylaczony...ale moje dzieci budzuly mnie dzisiaj 4 razy w nocy!wiec chyba moze to byc mi wybaczone :p. Chrobek dzis 25+2 ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny może któraś doradzi licytuje na allegro koszule czerwoną w kratke dla syna i jakie spodnie do tego. Za tydzień syn w przedszkolu ma zdjęcia, Sesja świąteczna za tanie pieniądze dla chętnych. Mieliśmy by super pamiątkę, ale mam dylemat jakie spodnie do tego. Mamy w domu prawie same Jeansy jasne i ciemne.
Koszula będzie taka

sesje-świąteczne_mini-sesje-mikolajkowe_fotograf-grojec_warszawa_polecany-fotograf-dzi.jpg
 

Załączniki

  • sesje-świąteczne_mini-sesje-mikolajkowe_fotograf-grojec_warszawa_polecany-fotograf-dzi.jpg
    sesje-świąteczne_mini-sesje-mikolajkowe_fotograf-grojec_warszawa_polecany-fotograf-dzi.jpg
    82 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak dla mnie najbardziej pasują jeansy :tak:

Zazdroszczę niektórym z was porannego wysypiania się.. ja niestety od 7 co rano na nogach a jeszcze dziś w nocy kilka razy się budziłam w sumie nie wiem po co.. A mój syn oczywiście w tyg wiecznie zaspany i nie ma ochoty wstać o 7. A jak przychodzi sobota, niedziela gdzie można pospać.. pobudka o 6.30 -7.30.
Głowa mnie boli nie wiem czy z niewyspania czy może już od mamy coś złapałam.. :baffled: Wzięłam paracetamol na wszelki wypadek ale skończyła mi się wit c i nie wiem czy rutinoscorbin możemy czy rutyna jest nie dla nas.. Będę jechała po młodego to pojadę do apteki jeśli nie zapomnę..
 
Hejka! Ja miałam jechać na glukoze i nie pojechałam... :(
Obudziłam się o 3 z tak strasznym głodem!az mi sie wymiotowac chcialo :( po prostu wstałam i zjadłam bułkę. Jestem taka zla na siebie!
 
reklama
Zla?daj spokoj Mloda! Jedz to na co masz ochote i kiedy masz ochote. Ciaza to jedyny czas kiedy chyba nie musimy sobie odmawiac :p. Ja tam mowie-najwyzej schudne pózniej ;)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry