reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Witam!!

Nie mam czasu na nic :/

U Nas wszystko w porządku :), jesteśmy na samym cycu i rośniemy jak na drożdżach.

Waga spadła o 8kg jak na razie, brzuch został ale to norma. Rana po cesarce się goi, śmigam już i obowiązki domowe wykonuje.
 
o to ladnie jedziecie z wagi : ) ja pasa nie kupowalam, mam nadzieje ze brzuchol spelni pokladane w nim nadzieje.

Kamila- to dobrzr ze Cie dzisiaj nie męczą nogi, moj gin mnie za każdym razem pytał czy nie puchną, wiec to raczej istotna sprawa, jutro powiedz. a zaczęły puchnac dopiero teraz po odstawieniu magnezu i to nie jakoś przesadnie.

Volka-Ciebie przeglodzili a tamte gwiazdy nie dość ze hamburgery przed to i teraz szybko ; )
 
Cocosh myślę, że Marysia czeka aż tato będzie miał tyle sił, żeby bez problemu ululać ją do snu ;) także obawiam się, że jeszcze kilka dni będzie chciała zaczekać i dać tacie czas na regenerację ;)
Uśmiałam się ze scenki z "żoną araba" :p tak naprawdę to wy jakiegoś tragarza powinniście wynająć na tych kilka ostatnich dni, żeby ani jedno ani drugie dźwigać nie musiało ;)

Bar w kwestii jedzenia nie mogę przestać zastanawiać się co się stało z Twoim hamburgerem zeżartym na chwilę przed cc. Ale chyba w niczym nie przeszkodził, to już sama nie wiem o co chodzi z tym postem przed planowanym cc...

Ania*Be
może ZUS Ci odpowiedział w kwestii zasiłku macierzyńskiego przy przejściu na 60%? Teraz już w pracy deklarowałaś pół roku/rok macierzyńskiego?
 
Bar najważniejsze że szybko zareagowali i nie przeciągali porodu. Ja jak się urodziłam to nie oddychałam i też pierwsze doby w inkubatorze spędziłam i nie ma po tym śladu.

Elisse z tego co kojarzę to nauczyciele nie mogą żadnych leków dzieciom podawać. Kciuki za wizytę :)

Pięknie z wagi spadacie dziewczyny, na lato będziecie jak modelki :)
 
Moj lekarz tez za kazdym razem pyta czy nogi puchna. Ale na szczescie nigdy nie mialam z tym problemu :) obraczke i pierscionki tez nadal nosze:)

Manka czy u Was wizyty po 36 tygodniu tez sa co tydzien? :)

Dziewczyny, ktoras z Was wczoraj polecala **********. Nie moge odnalezc kto to wstawil:( a chcialabym sie dowiedziec ile najlepiej pic tego dziennie:) tak z doswiadczenia a nie z ulotki;) bo musze zapas z Polski zrobic:) bede walczyc o kazda krople mleka;D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Bursztynek gratulacje !! Malutka jest cudna :) Super, ze szybko podjeli decyzje o cc. A jaki czulas bol podczas skurczy ? Dalo sie zniesc czy na wiesc o cc od razu mialas lepszy humor ? :p

Kubusiowa w moim 'planerze' jest wpisane, ze mam wizyte w 36 - pozniej wizyta z Health Visitor - pozniej 38-40-41-42 tydzien ;) Tyle tylko, ze w 34 tyg to mialam wizyte troszke po fakcie, i teraz np mam 2 marca a to juz bedzie 37 tydzien :p Wizyt po 40 tyg nie chcialabym juz doczekac :D

W nocy wstawalam 4 razy na siku plus obudzilam sie raz po jakims strasznym koszmarze, Japonczycy chcieli mnie zabic, jakis konflikt powazny byl, masakra ;)

Ah i jeszcze snilo mi sie ze Alioolio urodzila sliczne dziecie ale nie wiem jaka plec xD
 
Potwierdzam w szkole nie mozna podawac zadnych lekow dziecku bo moze byc uczulone na jakis skladnik, ba nawet u nas nie wolno riwanolu uzywac na rane...

Dziewczyny czy jak bylam na L4 to dostane PIT z ZUSu. BO JA JUZ ROZLICZYLAM SIE ... NI WIEM CZY BEDE MUSIALA KOREKTE ROBIC...
 
reklama
Do góry