reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sarna a może jeszcze jeden masaż szyjki będzie potrzebny?
Serduszko co u Was?
Volka a Wy jutro macie wielki powrót do domu? A jak chłopcy sobie radzą bez Ciebie?
Bursztynek jak Mała Zuzia?
Barbra a ja uważam, że jakby Grześ mógł być z Tobą to by był. A jak ma leżeć po lampami to niech sobie leży i się grzeje :) a potem będziecie się cieszyć sobą jeszcze bardziej :)
A ja zjadłam omlet z 2 jajek i tak mnie pogonilo do toalety, że masakra jakaś:/
No i po 2 godz mogę wreszcie wysłać tą wiadomość hihi
 
reklama
A niech będzie i 8.03 ale prezentu mężowi i tak nie odpuszczę bo już znalazlam super koszulę idealna na poporodowy lans z wózkiem :)
 
My jesteśmy po pierwszej wizycie u pediatry, mała urosła 1 cm ale waga dalej 2800g. Troche dziwne bo położna jak ważyła Ige to było niecałe 2900 g. Co waga to inny pomiar. We wtorek do kontroli, jak będzie dalej tak samo to pewno będę musiała dokarmiać. Na ulewanie noskiem usłyszałam"dobre słowo", tak ma być bo mała przybiera na wadze i jedynie to podnosić do odbijania po każdym karmieniu i ma leżeć pod kątem 45 stopni. Tak więc będę sie dalej stresowała.
Wzielam sie za prasowanie, to starsza sie rozbudzila.i leżę z nią w łóżku, m z młodszą a za chwile musi.jechac do dentysty, ciężko widzę wyjście z łóżka :/
 
Isia my jutro wyjdziemy jesli maly nie dostanie zoltaczki. Nie chce sie nastawiac narazie. A chlopaki w domu ok,rzadza z tata ;). Juz sie za nimii stesknilam,ale wiem tez,ze moze byc ciezko,bo ja jednak jestem jescze mega slaba i chodze zgieta jak staruszka :p
 
Ania Be jak 100% i 60 % bo nie rozumie :D

moja dzisiaj bardzo spokojna :p pewnie dlatego ze sama spałam do 13 ^^
jutro mam zamiar iść do lekarza i lepiej dla niego zeby mnie przyjął haha :)

dzisiaj mam leniwy dzien... wogole ogladalam rozmowy w toku i moja sąsiadka z córką występowały! az mleko z wrażenia przypaliłam! :D haha szok!

ja mam nadzieje ze moja misia tez bedzie miała kręcone włosy po mnie :D i najlepiej zeby do tego była blondynką o niebieskich oczach <3 cała JA haha
 
Ania Be jak 100% i 60 % bo nie rozumie :D

moja dzisiaj bardzo spokojna :p pewnie dlatego ze sama spałam do 13 ^^
jutro mam zamiar iść do lekarza i lepiej dla niego zeby mnie przyjął haha :)

dzisiaj mam leniwy dzien... wogole ogladalam rozmowy w toku i moja sąsiadka z córką występowały! az mleko z wrażenia przypaliłam! :D haha szok!

ja mam nadzieje ze moja misia tez bedzie miała kręcone włosy po mnie :D i najlepiej zeby do tego była blondynką o niebieskich oczach <3 cała JA haha
Ktore to pedantki sasiadki twoje bo tez ogladalam rozmowy;)
 
Ta co sprząta po psie córki :D taka blondynka a ta córka taka gruba czarna :D (nie będę mówić ze to taka moja dalsza rodzina bo wstyd) haha

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry