reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Clodi gratulacje, duży chłopak:)
Barbra cieszę się razem z Tobą, że mogłaś w końcu przytulić Grzesia:)
Volka, Chrobek super, że już do domu. Napiszcie jak zareagowały starszaki na rodzeństwo.
Ja dzisiaj zawiozłam wymaz na badanie GBS do sanepidu, przy okazji zrobiłam sobie prezent na urodziny i odwiedziłam kosmetyczkę i fryzjera- od razu człowiek lepiej się poczuł ;)
 
Cień na kiedy masz termin? Bo kojarzę że my mamy zbliżone. Więc może dzidzia jeszcze nie jest gotowa na wyjście. Wiem że męczą cię skurcze ale to chyba normalne że teraz będzie ich więcej. Jakie masz skurcze na ktg?Ja również obserwuję że jest ich więcej i są mocniejsze ale póki nie są regularne nikt mnie z domu nie wygoni.
Bar Bra super że tuliłaś synka. A czemu macie być tak długo w szpitalu?
Sarna jak tam?
Jaka cisza dziś na forum, ktoś może się rozpakował?


Wczoraj jak jechaliśmy to ponad godzine były co 2/3 minuty. .a przed to co 5/7 min przez godzine tez
 
reklama
Do góry