reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kadi mały leniuszek jest. Nie pozostaje nic jak wzbudzać. Jak już się przyzwyczai, to sam będzie się dopominać.
 
reklama
To wybudzaj na sile co 3 godz.niech je
wybudzam nawet co 2,30h dzisiaj nie spal 5h, chyba jego rekord , w tym czasie zjadl 50,15,30,15 i 30ml, daje mu ile wlezie , potem daje do odbijania i rozbudzam, łaskocze, no, ale jak juz nie chce to nie da rady na sile, tylko za jakies 40 minut on znowu mamla ustami i trzeba mu znowu dawać , masaakra jakas, je strasznie nieregularnie, a nie wiecie po co ona moze go chciec wyslac do tego szpitala ? co mu tam beda robic ? przeciez przybiera na wadze,malo, ale przybiera, nie traci, strasznie sie martwie
 
Kadi gratulacje synka sliczny!! :)
Ja mam obwód brzucha 96 i mała mednice i też mi mówią Max 2500 waży[emoji14]

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Moja w ciągu 2 tygodni przybrała 200g, i też lekarzowi się to nie podobało. Dzisiaj mamy kontrolę, jeżeli dalej waga tak powoli idzie do góry to włączam mm. Cyc na noc zostanie i ew. jak po butli będzie chciała pociumac.
 
A ja juz padam na twarz ze zmęczenia, w nocy pobudki co 1,5 godz na karmienie, glowa mi pęka a tu trzeba starsze dziecko przeciez ogarnac, przyprowadzić ze szkoły, lekcje zrobić, obiad ugotować.
Jutro idziemy na ważenie, zobaczymy czy to ciągłe ciumkanie cyca ma przynajmniej jakies przelozenie na wagę, a jak slabo to przejdę na mm, trudno..
 
Izik moj maly przybral w tydzien 200 i polozna mowila.ze ksiazkowo. Wspominala cos,ze minimum to jest 500 g w miesiacu.
 
Volka Alex w ciągu tygodnia na samym cycu przybrał 250g... Jak tak czytam o wagach dzieciaczkow to się zaczynam zastanawiać czy to nie za dużo. Ale lekarka mowila ze dobrze przybrał... Sama juz niewiem
 
reklama
Do góry