reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Chciałam się wam trochę pożalić. W ciągu dnia cukier mam ładny, zdarzają się wpadki jak to każdemu, ale martwi mnie, że rano, na czczo cukier mam 100 a powinnam mieć w przedziwne 70-90 Raz jem chleb na kolację, raz nie. Raz jest wędliną, raz nie i tak samo z warzywami. Pije dużo wody z cytryną, herbaty zielone. Staram się przestrzegać diety. Po pracy chodzę na spacery itd. A mimo to ten cholerny cukier na czczo nie spada
 
reklama
Chciałam się wam trochę pożalić. W ciągu dnia cukier mam ładny, zdarzają się wpadki jak to każdemu, ale martwi mnie, że rano, na czczo cukier mam 100 a powinnam mieć w przedziwne 70-90 Raz jem chleb na kolację, raz nie. Raz jest wędliną, raz nie i tak samo z warzywami. Pije dużo wody z cytryną, herbaty zielone. Staram się przestrzegać diety. Po pracy chodzę na spacery itd. A mimo to ten cholerny cukier na czczo nie spada
A Ty bierzesz insuline??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, w ciągu dnia i na noc.
Coś Mi się wydaje, że dodatkowo powinnaś w nocy jeszcze mierzyć cukier i przyjmować jeszcze jedną dawkę insuliny. Wiem, że Moja kuzynka w czasie ciąży musiała przyjmować dodatkową dawkę. Na Moje chyba powinnaś iść skonsultować to z lekarzem bo to jest górna granica normy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam się wam trochę pożalić. W ciągu dnia cukier mam ładny, zdarzają się wpadki jak to każdemu, ale martwi mnie, że rano, na czczo cukier mam 100 a powinnam mieć w przedziwne 70-90 Raz jem chleb na kolację, raz nie. Raz jest wędliną, raz nie i tak samo z warzywami. Pije dużo wody z cytryną, herbaty zielone. Staram się przestrzegać diety. Po pracy chodzę na spacery itd. A mimo to ten cholerny cukier na czczo nie spada
Tak czasami bywa. Ty masz ciążowa cukrzycę czy w ogóle masz?

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj kochana, to musiałas się wystraszyć. Córcia z ojcem ma dobrze, nie martw sie. Jak ja poszłam rodzić drugą córę to moja pierwsza była tak zachwycona "wakacjami" z tatą , że wcale się nie uciesyzła na mój powrót....
Wiadomo od czego krwawien

Czyli jaki masz tydzien i wiek dokladnie?
Gratuluje podwojnie!! Wszystko bedzie dobrze! Dasz rade ;)

Nie wiadomo. Lekarka poowiedziala ze cos sie zaczyna odkejac. Nie wiem. Przeciez lozysko dopiero zaczyna sie ksztaltowac....jak bedzie mnie badal inny lekarz to zapytam o opinie. Dziekuje za wsparcie :*
Najgorsze ze przestalam odczuwac tak duze mdlosci i martwie sie ze serduszko juz nie bije :( mam nadzieje ze zrobia mi dzis znow usg :(
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja nie wiem. Nie było mnie jeden dzień a tu proszę tyle czytania :) Odpowiem to na co zapamiętam:tak:

Sasanka87- dziewczyny naprawdę nie ma powodów do obaw, jeśli lekarz powiedział że wszystko przebiega prawidłowo możemy ćwiczyć :) Ja bym nie wysiedziała tylu miesięcy bez ćwiczeń :) Ja robię co 2 dzień 15 km na rowerze- mam miękkie siodełko, jak jest jakiś większy krawężnik schodzę z roweru, jak mniejszy podnoszę pupę żeby wyeliminować wszelkie wstrząsy. Ale rower też może być do 6 miesiąca. Oprócz roweru ćwiczę także pilates, polecam ćwiczenia Angeliki Pióro na yt :tak: Basen jest fajny może się zapiszę :tak: Nordic walking tez bardzo fajna sprawa :-) :)

Molly- bardzo mi przykro, że musisz leżeć. Zwłaszcza że masz córeczkę, i tym się najbardziej martwisz. A czemu dostałaś plamień coś wcześniej robiłaś? przemęczyłaś się ? Czy tak znikąd? Opowiadaj nam jak się czujesz i jak w szpitalu opiekują się Tobą.

angelika87- Co do odchudzania to chyba ja też się zapiszę:-) :) Obiecałam sobie że będę jadła tylko zdrowa ale jadę na działkę za kilka dni a tam takie wspaniałe domowe pączki.. :-) :) No nie wiem co zrobię... A co do usg w 11 tyg- jestem w szoku, że tak późno wykryli ciąże bliźniaczą :-) :)

Ewelia- Jaki duży ten twój bąbelek :-) :) mój miał 3 mm jak go badali :tak:

apolinka- co do brzucha. To ja mam prawie 7 tydzień, a mam brzuch jakbym miała 12-13. W pierwszej ciąży miałam maleńki długo ukrywałam że jestem, a teraz? Już muszę luźniejsze ciuchy nosić. Bluzki zwłaszcza, w spodnie się mieszczę :tak: Chyba jutro dam zdjęcie z rana jak wygląda mój brzucholek :tak:

michalina_ch - nie martw się co będzie to będzie może rzeczywiście bliźniaki. Jak tak to wielkie szczęście dla Was naprawdę. Tylko się cieszyć:tak:

Co do imprez to mnie nigdy nie ciągnęło i nie ciągnie. Taka już jestem- spokojniejszy typ wolę domek :tak: Jestem abstynentem jeśli chodzi o papierosy i alkohol. Nie znoszę. Zawsze jak są święta to mnie namawiają do trunku, a ja jedyne co mogę wypić to cydr :-) :)
Na imprezę bym nie poszła ale do kina oj tak poszłabym. Wiem, że potem jak już dziecko słyszy to niestety w kinach jest za głośno. Pamiętam w poprzednich ciążach że się strasznie dzidziuś denerwował i skakał na filmie akcji. Dlatego najlepiej teraz dziewczyny chodzić do kina na takie filmy:p
 
Gratuluje podwojnie!! Wszystko bedzie dobrze! Dasz rade ;)

Nie wiadomo. Lekarka poowiedziala ze cos sie zaczyna odkejac. Nie wiem. Przeciez lozysko dopiero zaczyna sie ksztaltowac....jak bedzie mnie badal inny lekarz to zapytam o opinie. Dziekuje za wsparcie :*
Najgorsze ze przestalam odczuwac tak duze mdlosci i martwie sie ze serduszko juz nie bije :( mam nadzieje ze zrobia mi dzis znow usg :(

Trzymam kciuki, wszystkie marcówki są z Tobą... :) Czekamy na wszystkie wiadomości.
 
Hej dziewczyny, dzisiaj na 15:10 mam ust, tylko o tym już myślę, tak bym chciała zobaczyć serduszko mojego dzidziusia...czy wasi mężowie chodzą z wami na ust? Mój bardzo chce iść i chyba się zgodzę
 
reklama
Witajcie dziewczyny :) nadrobiłam kilkanaście stron ale już nie pamiętam co miałam której z Was odpisać;) Reasumując życzę każdej spokojnej, zdrowej ciąży:)

Kandi92 u nas póki co dopiero 4/5 tydzień więc wczoraj za wiele nie było co pokazywać meżowi. Ale z obserwacji innych par wnioskuję że większość tatusiów jest żywo poruszonych możliwością zobaczenia dzidzi;)
 
Do góry