reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Do dziewczyn z cukrzycą ciążową. Słuchajcie, wczoraj lekarka mi powiedziała, z dopóki cukier na czczo będzie ok, to nie będziemy robić krzywej cukrowej. Zrobimy ją w drugiej połowie ciąży. I że jak cukier na czczo jest ok, to nic się nie stanie dziecku. Spotkalyscie się z czymś takim?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam cukrzyce ciazowa w pierwszej ciazy. Moja gin tez zaleca krzywa cukrowa dopiero w drugim trymestrze no chyba ze cukier na czczo bedzie zly szybciej. Tak wlasnie jak mowisz ;)
 
Ja już po ciastka byłam. Mam nadzieję, że teraz mnie cukrzyca ominie. Byłoby miło. Ale to się okaże :).

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, dzisiaj na 15:10 mam ust, tylko o tym już myślę, tak bym chciała zobaczyć serduszko mojego dzidziusia...czy wasi mężowie chodzą z wami na ust? Mój bardzo chce iść i chyba się zgodzę
U mnie mąż dopiero był na usg jak skończyło się przez pochwowo:) mój to wył ze szczęścia, jak z
W pierwszej ciąży mąż był na prawie każdej wizycie, ale teraz ktoś się musi zająć córką:) więc na serduszkowe poszłam sama, ale na genetyczne byśmy chcieli iść razem, więc trzeba załatwić opiekę dla małej.
Nie wiem jak inne mamy, ale ja jakoś się nie przejmuje zbyt dużo, tak nie przeżywam tej ciąży. Wczoraj na USG zobaczyłam serduszko i tylko powiedziałam, "aha, to super", żadnych łez ani nic.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Obaeiam się,ze mam podobną reakcje:)
Do dziewczyn z cukrzycą ciążową. Słuchajcie, wczoraj lekarka mi powiedziała, z dopóki cukier na czczo będzie ok, to nie będziemy robić krzywej cukrowej. Zrobimy ją w drugiej połowie ciąży. I że jak cukier na czczo jest ok, to nic się nie stanie dziecku. Spotkalyscie się z czymś takim?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam tak przy pierwszej ciąży.

Ja w pierwszej ciąży tyle slodyczy jadlam, cole litrami i cukrzycy nie mialam. Ciekawe co tym razem będzie;)
Dzisiaj ide po wyniki badan, i z mlodym do lekarza z siusiorem.
 
Drogie doświadczone koleżanki ;) Chciałabym zapytać was o suplementację w ciąży. Jakie produkty waszym zdaniem/ zdaniem waszych lekarzy są najlepsze? Co zażywacie?
 
Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Drogie doświadczone koleżanki ;) Chciałabym zapytać was o suplementację w ciąży. Jakie produkty waszym zdaniem/ zdaniem waszych lekarzy są najlepsze? Co zażywacie?
Ja biorę vita-miner prenatal i kwas dha -pregna dha
 
Hej Dziewczyny,
Ja wczoraj byłam na USG. Serduszko już bije i niby wszystko Ok. Ale ten mój lekarz mnie trochę podłamał bo mi powiedział ze nie mam się jeszcze za bardzo cieszyć bo to wczesna ciąża. Określił ja na 7tydzien. Termin podał na 05.03.
Mam się oszczędzać fizycznie i emocjonalnie. Następna wizytę mam za 2 tygodnie i dopiero wtedy da mi skierowania na badania.

Nie wiem czy szukać innego lekarza czy jak :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jest tu ktoś dziś jeszcze? jak z waszą aktywnością fizyczna? Bo ja poza totalną sennoscia nie narzekam teraz na żadne bóle i bardzo kusi mnie rower. Dziś pojechałam na kilkukilometrowy spacer równa droga. Ale jednak trochę się boję po tym poronieniu. za tydzień zapytam lekarza czy mogę. Jak jest u was?
Ja jeszcze 2 tyg temu jeździłam trasy 10-15 km tylko właśnie takie równe wybierałam żeby pod górę nie było. Ale odkąd mam mdłości to siedzę w domu i zero ruchu :hmm:
 
Do góry