reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

No to miałaś te dwa dni pełne emocji... Przykro mi z powodu pogrzebu.

8 marca :) fajna data ;)
Uwielbiam te wyliczenia terminu porodu. Jak walnięta na różnych stronach sobie sprawdzam. I ciągle patrzę na zdjęcie testu :-D
I utwierdzam się w przekonaniu że tak JESTEM W CIĄŻY :tak:

No to teraz czekamy na kolejne Marcówki :)
Leonia ja cala ciaze nie moglam uwierzyć ze jestem w ciąży i czasem nie moge w to uwierzyć dalej ze jestem mama:)
Nie planuje narazie drugiego ale tak mi sie tęskni za ciaza za staraniami za usg i wyczekiwanie do następnej wizyty zeby zobaczyc synka słuchanie serduszka Kopniaczki ahh:D .
Nie dociera do mnie ze synek byl w brzuchu takie to nierealne sie wydaje:D
 
reklama
Leonia ja cala ciaze nie moglam uwierzyć ze jestem w ciąży i czasem nie moge w to uwierzyć dalej ze jestem mama:)
Nie planuje narazie drugiego ale tak mi sie tęskni za ciaza za staraniami za usg i wyczekiwanie do następnej wizyty zeby zobaczyc synka słuchanie serduszka Kopniaczki ahh:D .
Nie dociera do mnie ze synek byl w brzuchu takie to nierealne sie wydaje:D

Olcia ja też już zatesknilam za tym stanem. Znajome są w ciąży i nas zainspirowały. No w sumie kiedy jak nie teraz? Jestem jedynaczką i nie chciałam żeby mój synek również był jedynakiem. Powiem Ci... żałuję że nie zaczęliśmy się starać wcześniej, żeby różnica wieku między dziećmi była mniejsza. No ale dopiero teraz warunki były sprzyjające :-) :)

Ale masz rację to wszystko jest takie niesamowite... :happy:
 
Witam Dziewczyny[emoji16]
Ja miałam być Grudniową Mamusią 2017 ale los niestety odebrał Mi tą szanse w 7tc. Dostaliśmy od lekarza od razu zielone światło. I tak w pierwszym cyklu po poronieniu w poniedziałek ujrzałam dwie kreseczki[emoji1][emoji1][emoji1]jestem z forum z forum "Starania po straconej ciąży" jest tam jeszcze parę dziewczyn które liczę, że dołącza tutaj!!! Ja już jestem po wizycie ze względu na przebyte poronienie od razu musiałam iść. Narazie jest wszystko ok, beta rośnie. Tylko pojawiła Mi się cysta na prawym jajniku i ze względu na nią nie wolno Mi zażywać żadnych hormonów żeby nie pobudzać jej do rośnięcia. Nio to tyle na Mój temat. Cieszę się, że ktoś utworzył to forum bo Ja jakoś od poniedziałku się z tym zanosiłam[emoji6][emoji6][emoji6]Mój termin jest na 1marca
1498299657-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie Dziękuję Dziewczyny żeby nie zapeszyć!!! No i Wam oczywiście Gratuluję z całego Serca i życzę nudnych 9 miesięcy, a w sumie to już tylko 8 miesięcy[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coraz więcej nas :biggrin2:
GRATULACJE SOMEONE ;-) ;)

Dziewczyny macie już jakieś dolegliwości?
Ja w zasadzie żadnych :-D Lekko pobolewało mnie podbrzusze w dzień spodziewanej miesiączki, ale teraz nic nie czuje. Tak samo miałam na początku pierwszej ciąży.
 
reklama
Coraz więcej nas :biggrin2:
GRATULACJE SOMEONE ;-) ;)

Dziewczyny macie już jakieś dolegliwości?
Ja w zasadzie żadnych :-D Lekko pobolewało mnie podbrzusze w dzień spodziewanej miesiączki, ale teraz nic nie czuje. Tak samo miałam na początku pierwszej ciąży.

Ja ma dopiero jutro termin@. I modle się zeby wszystko bylo ok. Tez mnie podbrzusze boli. A tak to nic po za tym.
 
Do góry