reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam wszystkie nowe dziewczyny:)

Tak wiem że na nocki nie można pracować w ciąży, nie moj pracodawca nie wie o ciąży, nie przedstawiałam zaświadczenia o ciąży bo raz, że dopiero idę na 1sza wizytę, a dwa jakbym to zrobiła to nie mogłabym pracować na nocki a niestety one generują moja i tak o marną wypłatę...
Więc albo biorę od razu L4, albo się nie wychylam.

W poprzedniej ciąży pracowałam do połowy 4 msc, potem na L4 poszłam znajde ale to dlatego że czekałam na podpisanie umowy na stałe, specjalnie się staraliśmy szybciej o dziecko, żeby w razie nie przedłużenia umowy mieć płacone do porodu i macierzyński z zusu...

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiedzcie mi, czy też macie takie zaparcia??
Ja w toalecie nie byłam już chyba 4 lub 5 dni. Czuję się jakbym w brzuchu miała balon. Na wagę nie wchodzę bo aż się boję co tam zobaczę :surprised:
Ojej to sporo dni nie robisz. Próbowałas jakieś diety? Śliwki itp? Ja robie co drugi dzień a kiedyś codziennie i mi też trochę ciężej...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak u was z libido? U mnie zawsze w ciąży mega niskie i w tej ciąży podobnie... [emoji20] wkurza mnie to jak mówi się że kobieta w ciąży jest cały czas napalona....

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie fajtlapstwo u mnie tez sie zwiekszylo :D i sny mam jak na jawie...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Możecie się śmiać ale Ja po snach rozpoznaje czy w ciąży jestem. Jak tylko zaczęły mi się takie realistyczne śnić to od razu wiedziałam, że coś jest na rzeczy :) w każdej tak miałam :)
 
Hej.
Ja juz po wizycie :) jest serduszko, słyszałam jak bije :) dzieciątko ma prawie 1.5cm :) termin to jakoś początek marca. Jestem prawie w 8 tyg.ciąży.
Dostałam rozpiske na badania ale jakoś za 2 tyg je mam zrobić. Dostałam podwójna dawkę kwasu foliowego z racji ze chorowałam kiedyś na padaczkę,i póki co pregna idzie w odstawke.
Jestem szczęśliwa i kolejna wizyta za 4tyg. Dostałam L4.
Super! Duża juz fasoleczka[emoji4] gratuluję
Aha:) Myślę, że będzie dobrze, z obserwacji zauważyłam wśród znajomych, że nawet jak któraś miała mniej opiekuńczego męża to w okresie ciąży każdy jednak potrafi zadbać o swoją kobietę i dziecko:) u mojego ze sprzątaniem, czy gotowaniem była ciężka sprawa a teraz sam się rwie:)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ostatnio stwierdziłam, że moje Dziecko chyba zżera mi mózg, ciągle o czymś zapominam, a to czy coś wyłączyłam z gniazdka, czy zamknęłam drzwi, czy wzięłam tabletkę i to do tego stopnia że liczę po prostu tabletki w blistrze żeby mieć pewność xd nie wiem czy istnieje taki objaw ale ja go mam xdd

Jeju mam tak samo z tabletkami liczę liczę i tak nic nie wiem ... taka pamięć złotej rybki się uruchomiła. Pamietam 5 minut a potem jakoś wszystko się ulatnia. Koszmar :)
 
Dziewczyny jak u was z libido? U mnie zawsze w ciąży mega niskie i w tej ciąży podobnie... [emoji20] wkurza mnie to jak mówi się że kobieta w ciąży jest cały czas napalona....

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja libido mam jak zawsze ale łatwiej mi teraz dojść do celu :zawstydzona/y:
 
Hej.
Ja juz po wizycie :) jest serduszko, słyszałam jak bije :) dzieciątko ma prawie 1.5cm :) termin to jakoś początek marca. Jestem prawie w 8 tyg.ciąży.
Dostałam rozpiske na badania ale jakoś za 2 tyg je mam zrobić. Dostałam podwójna dawkę kwasu foliowego z racji ze chorowałam kiedyś na padaczkę,i póki co pregna idzie w odstawke.
Jestem szczęśliwa i kolejna wizyta za 4tyg. Dostałam L4.
Super informacja :)
 
reklama
Ja dziś ciut lepiej się czuję, ale po południu obowiązkowa dwugodzinna drzemka. Nie wiem jak ja będę w pracy funkcjonować, za tydzień kończę urlop.
Mój mąż teraz w pracy bo urlopu nie dostał więc nie bardzo może mi pomagać, ale codziennie się pyta jak się czuję. Co jest zupełnie inne niż w poprzednich ciążach, widać przejął się tą ostatnia stratą.
No w pracy ciężko z tym spaniem :/
Ja dzisiaj jak szef wyszedł z 15 min położyłam głowę na biurku i oczy przymknęłam...trochę pomogło :)
 
Do góry