reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny a ja jestem dzisiaj pelna energii!!! Przydało się, ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki. Spakowalam większość rzeczy, az mąż mnie okrzyczal, ze powinnam się oszczędzać.
I ma racje. Ja tez czulam sie pelna energii w ciąży pierwszej. Szalalam i latalam meza w domu nie bylo bo graty na zlomowisko wywozil, a tu klops plamienie. Dzwonie do męża, ze chyba konuec bo mam plamienia, wiecie co minelo z 10 minut a ja slyszalam tylko huk przyczepki jakza samochodem nie nadarzala:D:D ha ha smiac mi sie chce:D
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) i ja chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Pierwszy test pozytywny wyszedl w 27 dc a beta w 29 dc 81.4. Pierwsza wizyta u lekarza już za mną. Na szczęście wszystko ok. Następna w 8 tygodniu więc mam nadzieję że usłyszę już serduszko. Z moich wyliczeń mój termin 22.03.2018:) Jest tu ktoś z Wroclawia?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny! Człowiek wyjeżdza na kilka dni, a tu taka dawka postów... uf... nadrobiłam Was ale cieżko ;) czy jest jeszcze szansa na dopisanie do grupy zamkniętej? Ja szaleję z młodzieżą na oazie na Mazurach. Miałam trochę obaw, że w ciąży nie dam rady, ale już było za późno, żeby szukać zastępstwa. Ale na szczęście czuję się super.
 
Dziewczyny! Człowiek wyjeżdza na kilka dni, a tu taka dawka postów... uf... nadrobiłam Was ale cieżko ;) czy jest jeszcze szansa na dopisanie do grupy zamkniętej? Ja szaleję z młodzieżą na oazie na Mazurach. Miałam trochę obaw, że w ciąży nie dam rady, ale już było za późno, żeby szukać zastępstwa. Ale na szczęście czuję się super.
Pewnie ze jest szansa, tylko liste osob wyslalam do admin. Więc jesli nie masz nic przecuwko, jak bedzie frupa utworzona to dolaczysz do niej ok?
@alicja86 ty też:D
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt.

Mnie takie mdłości męczą od godziny ze masakra, a do tego jeszcze bym cos zjadla ale nie wiem na co mam ochotę :D

A ja piszę do tych co mają dwulatka/e w domu. ;) Dziewczyny dajecie swoim dzieciaczkom jeszcze Wit d?
Ja daje tylko jak jest brzydka pogoda, gdy upały i słonecznie to naturalna witamina D :)

A w ogóle powiem Wam dziewczyny, że mam straszny sentyment do marca jako miesiąca narodzin naszych potomków :)
Mojego pierwszego synka urodziłam w marcu. Bardzo fajny czas na chodzenie w ciąży...jak już jest większy brzuszek to nie ma upałów :) po porodzie zaraz piękna wiosna przychodzi, idealna na spacerki...no i do lata dziecko trochę podrośnie, że spokojnie można już zabrać je na wakacje :)
Ja corke rodzilam w lipcu i akurat w największe upaly, powiem wam ze to byla masakra. pod koniec ciąży toczyłan sie jak wielka opuchnięta piłka :( jedyny plus że od razu po szpitalu mogłam brać małą na spacery :) i nie trzeba było się bawic w grube ubieranie dziecka :)
Mam nadzieję ze w tej ciąży tak nie spuchne :) a wiosenne dziecko mówią że najlepsze :) chociaż mój termin to tak koniec lutego początek marca, to jeszcze zima :/
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt.

Mnie takie mdłości męczą od godziny ze masakra, a do tego jeszcze bym cos zjadla ale nie wiem na co mam ochotę :D


Ja daje tylko jak jest brzydka pogoda, gdy upały i słonecznie to naturalna witamina D :)


Ja corke rodzilam w lipcu i akurat w największe upaly, powiem wam ze to byla masakra. pod koniec ciąży toczyłan sie jak wielka opuchnięta piłka :( jedyny plus że od razu po szpitalu mogłam brać małą na spacery :) i nie trzeba było się bawic w grube ubieranie dziecka :)
Mam nadzieję ze w tej ciąży tak nie spuchne :) a wiosenne dziecko mówią że najlepsze :) chociaż mój termin to tak koniec lutego początek marca, to jeszcze zima :/
No mi gin powiedzial, ze tez na koniec lutego moge miec cc, wszystko zalezy od ciazy jak będzie przebiegac. I tak sie zastanawiam czy drugie cc to chyba najlepsze rozwiazanie.
 
Gratuluję dobrych wieści z wizyt ☺

Andzelika87 ja mam co prawda już starsze dzieci ale z zaleceń lekarza do 3 urodzin dawałam witaminę d codziennie cały rok a potem tylko w sezonie jesienno zimowym. Teraz mają 5i 7 lat i nadal w zimę daję chociaż już może nie tak regularnie
 
reklama
Do góry